مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۵۸۳
زمان انتشار : ۰۲:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۹

عضو هیأت رییسه مجلس درگفتگو با اختصاصی:

راه آهن و آزادراه تکمیل نشود، گیلان جزء عقب افتاده ترین استانهاست | برخی ها در بحث رشد اقتصادی استان آمار غلط می دهند | آمار غلط سازمان برنامه ریزی را به اشتباه می اندازد

عباسی با بیان اینکه راه آهن و آزاد راه تکمیل نشود ، گیلان جزء عقب افتاده ترین استانهاست، گفت: برخی ها در بحث رشد اقتصادی استان آمار غلط و نادرست می دهند و این آمارها سازمان برنامه ریزی را به اشتباه می اندازد.

اسدالله عباسی در گفتگو با اظهار کرد: انشاالله وعده ها عملی شود و راه آهن به ثمر برسد تا مردم بتوانند از موقعیتی که فراهم می شود در جهت رونق اقتصادی  بهره مند شوند.

حتما بخوانید: این افراد هرگز نباید فلفل بخورند! 

نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پروژه راه آهن قزوین _ رشت و آزاد راه تهران _ شمال مهم ترین پروژه های پیش روست، اگر راه آهن و آزاد راه را نتوانیم تکمیل کنیم، گیلان جزء عقب افتاده ترین استانهای کشور خواهد بود.

عضو هیات رئیسه مجلس اضافه کرد: مسئولان استانی می آیند و آمار و ارقامی ارایه می دهند که نادرست است و همین آمار اشتباه باعث می شود که بالادستی ها فکر کنند گیلان توانسته به سطح رشد اقتصادی برسد.

ویبا بیان اینکه به نظر من این رفتارها و آمارها باعث به اشتباه انداختن سازمان برنامه ریزی می شود، گفت: انتظار داشتیم در دهه مبارک فجر یک پروژه ملی مهم اشتغال زا در استان راه اندازی شود که نشد.

واردات برنج ،عامل ماندن برنج داخی روی دست کشاورزان است

چایکاران از مرداد ماه تا الان مطالبات خود را نگرفته اند

وضع کشاورزی در استان ناگوار است

عباسی با اشاره به اینکه واردات برنج باعث شده است که برنج روی دست کشاورزان بماند، گفت: متأسفانه هنوز هم مطالبات چای کاران از مرداد ماه پرداخت نشده است و در مجموع کشاورزی استان در شرایط ناگوار قراردارد.

نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انتظارما از مسئولان استانی و اجرایی این است که نگاه منصفانه و عادلانه ای به استان گیلان داشته باشند، اظهار کرد: تنها در این صورت است که می توانیم وضعیت بیکاری را سامان دهیم و به تولید اهمیت دهیم و از ظرفیت های استان به درستی استفاده کنیم.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهدی بذرافکن

آنها بچه پولدار نبوده اند، زندگی راحتی هم نداشته اند، تازه حالا که صادقانه اعتراف می کنند:«یک شبه پول دار شده ایم» می خواهند دست خانواده هایشان را هم بگیرند.

اسکار جشنواره فجر

علیرضا غفاری

امسال فیلمی برای اسکار نداریم خیالتان راحت!