مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۲۷۲
زمان انتشار : ۲۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۲

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان: قرارگاه پدافند غیرعامل شناسنامه زیستی استان گیلان را تبیین می‌کند

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: شناسنامه زیستی استان گیلان توسط قرارگاه پدافند غیرعامل زیستی استان به‌زودی ارائه می‌شود.

به گزارش  سردار مهدی کاظمی‌پوردر گردهمایی تخصصی پدافند غیرعامل با رویکرد تهدیدات زیستی نوین در سالن اجتماعات اداره‌کل راه و شهرسازی استان گیلان اظهار داشت: استان گیلان در زمینه پدافند غیرعامل زیستی از استان‌های برتر کشور است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به ویژگی‌های برتر نظام جمهوری اسلامی نسبت به سایر کشورهای جهان عنوان داشت: دارا بودن ایدئولوژی فکری و گسترش آن در سراسر جهان از ویژگی‌های نظام مقدس اسلامی است.

سردار کاظمی‌پور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران دارای ویژگی‌هایی است که اهمیت تمرکز بر پدافند غیرعامل را برای آن بیشتر می‌کند گفت: موقعیت استراتژیک جمهوری اسلامی در جهان با توجه به داشتن ۱۵ کشور همسایه یکی از این ویژگی‌ها است.

وی با اشاره به بهره‌مندی کشور ایران از منابع نفت و گاز خاطرنشان کرد: داشتن دیدگاه‌های دفاعی استکبارستیزانه از ویژگی‌های نظام اسلامی است که امروز در جهان در حال گسترش است و سبب شده تا استکبار جهانی همواره ایران را مورد تهدید قرار دهد.

جانشین فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به ابلاغیه مقام معظم رهبری در راستای تقویت پدافند غیرعامل ابراز داشت: قرارگاه پدافند غیرعامل “شفا” در حال حاضر مشغول فعالیت‌های حوزه زیستی در استان گیلان است.

سردار کاظمی‌پور با بیان اینکه طرح‌های پدافند غیرعامل در حوزه زیستی باید در شورای تامین تصویب شود اعلام کرد: در حال حاضر سپاه قدس گیلان دو طرح پدافندی در حوزه زیستی را ارائه کرده است که خوشبختانه مورد تایید قرار گرفت.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حوزه پدافند غیرعامل زیستی اظهار داشت: شناسنامه زیستی استان گیلان توسط قرارگاه پدافند غیرعامل زیستی استان به‌زودی ارائه می‌شود.

وی با اشاره به لزوم دارا بودن برنامه اجرایی در حوزه پدافند غیرعامل زیستی تاکید کرد: ارتقاء آستانه تحمل مردم، حفظ توان خودی، حفظ سرمایه کلان و افزایش بنیه دفاعی کشور از اهداف قرارگاه پدافند غیرعامل “شفا” است.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!