مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۶۱۴
زمان انتشار : ۰۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۴

ثبت ۴۵ سانحه آتش‌سوزی در رشت براثر رها کردن بالن آرزوها

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی رشت با اشاره به افزایش آتش‌سوزی‌ها نسبت به سال گذشته از ثبت 45 سانحه آتش‌سوزی در رشت براثر رها کردن بالن آرزوها خبر داد و گفت: یک خودروی آتش‌نشان در محله معلولین مورد اصابت اکلیل سرنج قرارگرفته است.

به گزارش  شهرام مؤمنی با تشریح جزئیات عملیات آتش‌نشانی شهر رشت در چهارشنبه آخر سال اظهار کرد: تاکنون ۴۵ حریق حادثه در سطح شهر رشت به وقوع پیوسته است.

وی افزود: در حادثه‌های حریق ۳۹ حریق ضایعات، دو حریق درخت، سه  حریق مسکونی و یک باب واحد تجاری (انبار لوازم ورزشی) در شهر رشت به ثبت رسیده است.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی رشت گفت: علت تمامی حادثه حریق‌های امشب بالن‌های آرزو رهاشده از سوی شهروندان بوده است.

مؤمنی در تشریح بیشترین عملیات اطفاء حریق در شهر رشت گفت: بیشترین عملیات آتش‌نشانی در محله‌های حمیدیان، معلولین، شهید نظری، ۲۰متری باقری، خیابان چمران، مطهری بوده است.

وی از افزایش وقوع حریق در شهر رشت نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: در اوایل شب آمارها نشان از کاهش آتش‌سوزی‌ها می‌داد اما تعداد حریق در شهر رشت یک‌باره افزایش پیدا کرد و از آمارهای سال گذشته پیشی گرفت.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی رشت بابیان اینکه پیش‌بینی می‌شد پس از پخش فوتبال حریق در شهر افزایش پیدا کند افزود: پس از افزایش یک‌باره عملیات اطفاء حریق اکنون شهر به آرامش نسبی رسیده است.

مؤمنی با تکذیب حادثه یکی از مأموران آتش‌نشانی در عملیات دیشب بیان کرد: یکی از خودروهای آتش‌نشانی رشت طی عملیاتی اطفاء حریق در محله معلولین مورد اصابت اکلیل سرنج قرار گرفت اما آسیب جدی به خودرو وارد نشده است.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سید مجتبی حسینی

امروز، اگرچه به لطف وجود شبکه‌های اجتماعی،‌ فضا بازترشده و همین اندک شفافیت موجود هم از صدقه سر همین شبکه‌هاست، اما هنوز جای سازوکارهای قانونی برای حمایت از رسانه‌های آزادی که بتوانند با شجاعت به کشف و افشای مفاسد بپردازند خالیست. هنوز هم آنجا که پای رسانه‌های شناسنامه‌دار در افشای چنین مفاسدی به میان می‌آید، تیغ برخورد قضایی و امنیتی بالای سرشان خودنمایی می‌کند و محافظه‌کاری را بر قلمشان جاری.

افسانه هزارپایان

زینب علیپور

نگاهی به مجموعه طنز «افسانه هزارپایان»| روایت افسانه ای که نیمه کاره ماند!