مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۹۸۳
زمان انتشار : ۰۵:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱

عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی درگفتگو با اختصاصی:

بخش زیادی از تولیدات برنج روی دست مردم مانده است

اسدالله عباسی با بیان اینکه واردات برنج در حد قراردادبوده و انجام نشده است، گفت: بخش زیادی از تولیدات برنج روی دست مردم مانده است.

اسدالله عباسی در گفت و گو با درباره واردات برنج، اظهار کرد: واردات برنج سه ماه قبل از برداشت و سه ماه بعد از برداشت  ممنوع است و کسی حق واردات را ندارد.

عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزارت صنعت و معدن و تجارت در شرف اقدام برای واردات برنج بود، تصریح کرد: با  پیگیری هایی که انجام شد این واردات در حد قرارداد ماند و انجام نشد  تاضعیت تولیدات داخلی تعیین تکلیف شود.

عباسی با تأکید براینکه اول میزان تولید مشخص شود و بعد نیاز سنجی انجام شود، اضافه کرد:  کسری را باید در زمان مناسب با مدیریت و نظارت دولت وارد کنند و باعث به هم ریختن وضعیت بازار برنج نشوند، هنوز هم بخش زیادی از تولیدات برنج روی دست مردم مانده و عرضه نکردند.

عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نظارت دقیق بر تنظیم بازار توسط دولت با تعامل وزارت صنعت و جهاد کشاورزی انجام شود، اظهار کرد:  دولت باید در این امر مهم طوری رفتار کند که کشاورزان و تولیدکنندگان داخل ضرر نکنند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی