مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۰۷۱
زمان انتشار : ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۸

عضو هیأت رییسه مجلس درگفتگو با اختصاصی:

بازار محصولات کشاورزی ناگوار است | باید به دنبال ایجاد اشتغال پایدار در استان باشیم

به گزارش اختصاصی اسدالله عباسی امروز در گفتگو با خبرنگار اجتماعی مجله الکترونیکی اختصاصی درباره وضع کشاورزی استان در سالی که گذشت، اظهار کرد: ناهماهنگی بین برخی از مدیران استان وجود داشته و دارد و این امر باعث شده بسیاری از کارها به کندی پیش برود و نتوانند از ظرفیت های منطقه استفاده کنند و […]

به گزارش اختصاصی اسدالله عباسی امروز در گفتگو با خبرنگار اجتماعی مجله الکترونیکی اختصاصی درباره وضع کشاورزی استان در سالی که گذشت، اظهار کرد: ناهماهنگی بین برخی از مدیران استان وجود داشته و دارد و این امر باعث شده بسیاری از کارها به کندی پیش برود و نتوانند از ظرفیت های منطقه استفاده کنند و مردم از وضع موجود ناراضی هستند.

وی با اشاره به اینکه در بخش سرمایه گذاری و زیر ساخت های آن شاهد بی توجه مسئولان استان هستیم، گفت: مسئولان نسبت به شهرستان ها از غرب تا شرق استان بی توجه اند و با ضعف هایی اساسی مواجهیم.

نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه بازار محصولات کشاورزی به ویژه برنج ناگوار است، اضافه کرد: کشاورزان ناراضی هستند، شروع فصل زراعی را در پیش داریم به دلیل نا مساعد بودن شرایط فروش محصولات، کشاورزان در شرایط خوبی به سر نمی برند.

عباسی با بیان اینکه رفع مشکلات کشاورزان نیازمند عزم و اراده ای جدی است، گفت: باید همه دست به دست هم دهیم تا مشکلات کشاورزان و در کنار آن بیکاری کاهش پیدا کند تا بتوانیم اشتغال پایداری در منطقه ایجاد کنیم.

عضو هیات رییسه مجلس با اشاره به اینکه وضع ارایه تسهیلات به بخش های تولیدی رضایت بخش نیست، اضافه کرد: تولیدکنندگان باید بیشتر از اینها مورد توجه قراربگیرند و منابع موجود در استان توزیع عادلانه شود.

عباسی با تأکید براینکه اعتبارات سال ۹۶ پروژه های عمرانی هنوز تخصیص داده نشده است، گفت: به دلیل بروکراسی و ضعف سیستم مدیریتی در توزیع اعتبارات هنوز شاهدیم که توافق نامه های بین پیمانکاران و دستگاه های اجرایی رد و بدل نشده است.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه اجتماعی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی