مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۱۰۹
زمان انتشار : ۰۵:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۳

دبیر کل حزب مردمی اصلاحات در گفتگو با اختصاصی:

افزایش عوارض خروج از کشور، بنگاه های اقتصادی را ورشکست می کند

حجت الاسلام والمسلمین محمد زارع فومنی گفت: افزایش عوارض خروج از کشور، بنگاه های اقتصادی را ورشکست می کند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد زارع فومنی در گفت و گو با   درباره سه برابر شدن عوارض خروج از کشور، اظهار کرد: این سیاست یک اشتباه بزرگ از سوی دولت است.

دبیر کل حزب مردمی اصلاحات با اشاره به اینکه این طرح دولت تأثیر منفی در آینده سیاسی و اقتصادی و فرهنگی کشور دارد، گفت: پیامدهای منفی چنین اقدامی حوزه اجتماعی را هم با ایجاد آسیب دربرمی گیرد.

زارع فومنی با تأکید براینکه افزایش عوارض خروج از کشور خیلی از بنگاه های اقتصادی را ورشکست می کند، اضافه کرد: بسیاری از بنگاه ها درجهت این سیاست در مرز ورشکستگی متوقف می شوند.

دبیر کل حزب مردمی اصلاحات با اشاره به اینکه باید چنین طرحی به دقت بررسی شود ، اظهار کرد: متولیان آسیب ها و پیامدهای مخرب آن را هم در نظر بگیرند.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی