مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۲۸۰۷
زمان انتشار : ۱۲:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۱

فرماندار فومن در گفتگو با اختصاصی مطرح کرد:

افتتاح پروژه ماسوله – ماجولان – خلخال در دهه مبارک فجر | ۲ میلیارد تومان در حوزه برق فومن هزینه شده است

حسین اسماعیل پور با بیان اینکه دو سال اخیر ۱۰ میلیارد تومان برای پروژه ماسوله - ماجولان خلخال هزینه شده است، گفت: این از پروژه های مهم ما در دهه مبارک فجر است که فاز اول و دوم آن افتتاح می شود.

اسماعیل پور در گفتگو با   درباره برف اخیر با اشاره به اینکه ما در فومن کوشیدیم تا ستاد بحران را از شکل متمرکز خارج کرده و ساختار مردمی به آن دهیم، گفت: دریچه جدیدی از نگاه به ستاد بحران و توسعه دامنه در فومن ایجاد شده و اعتقاد داریم هرجا مردم در کنار مسئولان وارد صحنه شده اند، امور با پیشرفت قابل توجهی سامان یافته است.

فرماندار فومن در مورد وضعیت پروژه های این شهر در هه فجر افزود: برخی از پروژه های در دست احداث، ساختار مستمر دارد و در کوتاه مدت قابل بهره برداری نیست.

وی با اشاره به اینکه طی دو سال اخیر ۱۰میلیارد تومان برای پروژه ماسوله – ماجولان خلخال هزینه شده است، اضافه کرد: امسال برای اولین بار این جاده باز شده و تردد در آن صورت می گیرد و بخشی از آن هم آسفالت شده است.

اسماعیل پور افزود: این از پروژه های مهم ما در دهه مبارک فجر است که فاز اول و دوم آن افتتاح می شود.

فرماندار فومن با اشاره به اینکه پروژه های متعدد نیز در حوزه برق داریم، گفت: بالغ بر ۲ میلیارد تومان در این زمینه هزینه شده است. در بخش راه نیز پروژه هایی با ارزش ۵میلیارد تومان در دست افتتاح داریم.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی