مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۲۸۰۷
زمان انتشار : ۱۲:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۱

فرماندار فومن در گفتگو با اختصاصی مطرح کرد:

افتتاح پروژه ماسوله – ماجولان – خلخال در دهه مبارک فجر | ۲ میلیارد تومان در حوزه برق فومن هزینه شده است

حسین اسماعیل پور با بیان اینکه دو سال اخیر ۱۰ میلیارد تومان برای پروژه ماسوله - ماجولان خلخال هزینه شده است، گفت: این از پروژه های مهم ما در دهه مبارک فجر است که فاز اول و دوم آن افتتاح می شود.

اسماعیل پور در گفتگو با   درباره برف اخیر با اشاره به اینکه ما در فومن کوشیدیم تا ستاد بحران را از شکل متمرکز خارج کرده و ساختار مردمی به آن دهیم، گفت: دریچه جدیدی از نگاه به ستاد بحران و توسعه دامنه در فومن ایجاد شده و اعتقاد داریم هرجا مردم در کنار مسئولان وارد صحنه شده اند، امور با پیشرفت قابل توجهی سامان یافته است.

فرماندار فومن در مورد وضعیت پروژه های این شهر در هه فجر افزود: برخی از پروژه های در دست احداث، ساختار مستمر دارد و در کوتاه مدت قابل بهره برداری نیست.

وی با اشاره به اینکه طی دو سال اخیر ۱۰میلیارد تومان برای پروژه ماسوله – ماجولان خلخال هزینه شده است، اضافه کرد: امسال برای اولین بار این جاده باز شده و تردد در آن صورت می گیرد و بخشی از آن هم آسفالت شده است.

اسماعیل پور افزود: این از پروژه های مهم ما در دهه مبارک فجر است که فاز اول و دوم آن افتتاح می شود.

فرماندار فومن با اشاره به اینکه پروژه های متعدد نیز در حوزه برق داریم، گفت: بالغ بر ۲ میلیارد تومان در این زمینه هزینه شده است. در بخش راه نیز پروژه هایی با ارزش ۵میلیارد تومان در دست افتتاح داریم.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!