مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۲۸۸۸
زمان انتشار : ۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۲

فرماندار تالش در گفتگو با اختصاصی مطرح کرد:

افتتاح و کلنگ زنی۳۰۴پروژه تالش در دهه مبارک فجر

سید عیسی مهدوی از افتتاح و کلنگ زنی ۳۰۴ پروژه طی هفته آینده در تالش خبر داد وگفت: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۵۷میلیارد تومان محقق شده اند.

سید عیسی مهدوی، فرماندار تالش در گفتگو با  هفته دولت و دهه فجر را ایام مهمی برای به ثمر نشستن تلاش های دولت و مسئولان و افتتاح پروژه های عمرانی بر شمرد و گفت: امسال نیز با دست پر به استقبال جشن پیروزی انقلاب می رویم.

وی از افتتاح و کلنگ زنی ۳۰۴ پروژه طی هفته آینده در تالش خبر داد و افزود: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۵۷میلیارد تومان محقق شده اند.

مهدوی ساختار پروژه های در دست افتتاح را تولیدی و توسعه ای بر شمرد و اضافه کرد: یکی از این پروژه ها توسعه گونی بافی در شهرک صنعتی است که اعتباری برابر با ۸ میلیارد تومان صرف آن شده است و ظرفیت اشتغال زایی آن طبق برآوردها ۷۰ نفر عنوان شده است.

فرماندار تالش با اشاره به پروژه تولید جوجه در تالش که در دست احداث است گفت: ۷ و نیم میلیارد تومان برای این پروژه تخصیص داده شده است و این پروژه ها در جریان تقویت زیر ساخت ها و رفع مشکلات مردم به ویژه در حوزه اشتغال در نظر گرفته شده اند.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهدی بذرافکن

آنها بچه پولدار نبوده اند، زندگی راحتی هم نداشته اند، تازه حالا که صادقانه اعتراف می کنند:«یک شبه پول دار شده ایم» می خواهند دست خانواده هایشان را هم بگیرند.

اسکار جشنواره فجر

علیرضا غفاری

امسال فیلمی برای اسکار نداریم خیالتان راحت!