مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۸۹۶۱
زمان انتشار : ۰۵:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۱

استان گیلان در حوزه تصادفات جاده‌ای شرایط نامطلوبی دارد

استاندار گیلان با اعلام اینکه این استان وضعیت نامطلوبی در حوزه تصادفات جاده‌ای دارد گفت: نقاط حادثه‌خیز جاده‌ای استان شناسایی شده و براساس اولویت بندی به‌دنبال بهسازی و رفع خطرات آن هستیم.

به گزارش  مصطفی سالاری در جلسه مجمع سلامت استان گیلان در رشت اظهار داشت: همه دستگاه‌های اجرایی در حوزه سلامت نقش دارند و باید برای اجتماعی شدن این حوزه تلاش کنند.

استاندار گیلان با اعلام اینکه مسئولان باید مسئله سلامت را در تصمیمات مختلفشان لحاظ کنند خاطرنشان کرد: استان گیلان استانی است که جمعیت پیر و سالمند آن زیاد است و نیاز به تلاش بیشتری در حوزه سلامت دارد.

سالاری با اشاره به اجرای طرح “مزرعه تا سفره” توسط وزارت بهداشت و وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: اینکه ما چقدر در تولید مواد غذایی سالم موفق هستیم مسئله مهمی است که باید به آن توجه شود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان اجرای طرح “مزرعه تا سفره” در استان گیلان را امری مهم دانست و عنوان داشت: برندسازی برنج گیلان باید به زودی انجام شود تا برنج بی‌کیفیت با نام برنج گیلان وارد بازار نشود.

وی با اعلام اینکه باید اقدامی جدی در راستای بسته‌بندی مناسب برنج گیلان انجام شود خاطرنشان کرد: همه فرمانداران، ائمه جمعه و شوراهای اسلامی باید در راستای تحقق این امر تلاش کنند زیرا هم در حوزه سلامت موثر و هم در افزایش درآمد کشاورزان نقش دارد.

استاندار گیلان با بیان اینکه اجتماعی شدن حوزه بهداشت نیاز به ارائه آموزش در مدارس و دانشگاه‌ها دارد خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های مربوط به حوزه ورزش‌های همگانی در شهرستان‌ها و روستاهای گیلان نقش مهمی در تحقق سلامت مردم دارد.

سالاری با اشاره به وضعیت آب شرب استان گیلان تصریح کرد: سلامت آب‌شرب استان گیلان از میانگین کشوری نیز بالاتر است و باید تلاش شود دغدغه اندک مردم در این حوزه نیز رفع شود‌.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با اعلام اینکه این استان وضعیت نامطلوبی در حوزه تصادفات جاده‌ای دارد خاطرنشان کرد: نقاط حادثه‌خیز جاده‌ای استان شناسایی شده و براساس اولویت بندی به‌دنبال بهسازی و رفع خطرات آن هستیم.

وی اعلام کرد: درسال ۹۷ تابلوهای جاده‌ای استان گیلان با اعتباری به مبلغ ۳٫۵ میلیارد تومان استاندار سازی و تکمیل می‌شود که با اجرای این طرح استان گیلان نخستین استان کشور در حوزه استاندارسازی تابلوهای جاده شناخته می‌شود.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی