مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۳۶۹
زمان انتشار : ۰۵:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۶

استاندار گیلان: مدیران از گذاشتن یک جوان در کنار خود احساس ترس نکنند

استاندار گیلان به لزوم به‌کارگیری جوانان و بانوان توسط دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد و گفت: همه ظرفیت‌های استان باید در اختیار حوزه گردشگری و کشاورزی قرار بگیرد.

به گزارش  مصطفی سالاری در جلسه شورای اداری استان گیلان در سالن الغدیر استانداری گیلان با قدردانی از مردم و مسئولین از حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: مردم به انقلاب اسلامی پایبند و در ایام غیر از دهه فجر نیز پایبندی خود را به انقلاب اسلامی اعلام کرده و می‌کنند.

وی بابیان اینکه شکوه مردم در ۲۲ بهمن اعلام حضور به‌موقع بود افزود: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن مسئولیت ما را بیشتر کرده و باید برای حل مشکلات بیشتر تلاش کنیم.

استاندار گیلان بابیان اینکه مردم با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی انقلاب کردند گفت: ملت ایران از استقلال و آزادی بسیار بالایی برخوردارند و در مشارکت‌ها و سایر عرصه‌های ملی جمهوریت این نظام را تائید کرده‌اند.

سالاری حوزه سیاسی و امنیتی را مهم‌ترین و سخت‌ترین بخش کار در استان نام برد و بیان کرد: اگر نتوانیم در حوزه سیاسی و امنیتی موفق شویم نباید انتظار داشته باشیم که توسعه‌ای در بعد اشتغال، عمران و فرهنگی ایجاد می‌شود.

وی مهم‌ترین کار در حوزه مدیریت سیاسی امنیتی استان را ایجاد فضای مناسب برای اعضای شورای تأمین برشمرد و افزود: باید شرایطی در استان فراهم شود که اقدامات عمرانی در استان با شدت بیشتری صورت بگیرد.

استاندار گیلان با اشاره به دغدغه دولت در جوان کردن دستگاه‌ها و استفاده از بانوان در بخش‌های مدیریتی تصریح کرد: استفاده از جوانان و بانوان در برخی از دستگاه‌ها رضایت‌بخش بوده و لازم هست مدیران از جوانان در کنارشان بیشتر استفاده کنند.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با تاکید بر اینکه نباید مدیران از گذاشتن یک جوان در کنار خود احساس ترس کنند افزود: زمانی در کشور ۲۳ ساله‌ها استاندار و فرمانده لشکر بودند و اگر قرار باشد برخی مدیران از جوانان استفاده نکنند و آن‌ها را کنار بگذارند ما آن‌ها را کنار خواهیم گذاشت.

سالاری با تاکید بر اینکه در انتصابات ما به کسی سرویس شخصی نمی‌دهیم بیان کرد: اگر زمانی یک مدیری در استان تغییر کرد تنها ملاک ما خدمت به مردم و هماهنگ بودن باسیاست‌های دولت است.

وی افزود: استان به مدیرانی نیاز دارد که در منصب و مدیرت خود از سرویس دادن به قوم و آشنا و یا وابسته‌های خود در ساعات اداری و چارچوب آن خودداری کند.

نماینده عالی دولت در استان گیلان بابیان اینکه همه قبول دارند که کاستی‌هایی در حوزه اشتغال و رونق اقتصاد وجود دارد گفت: لازم هست کسانی که در خارج از محدوده دولت هستند در رونق اقتصاد و ایجاد اشتغال بیشتر تلاش کنند.

سالاری اولویت اصلی استان را گردشگری و کشاورزی برشمرد و اظهار کرد: باید اقدامات حوزه بوم گردی و کشاورزی استان گیلان شتاب بیشتری بگیرد.

وی با اشاره به نشست روز گذشته استانداران سراسر کشور با رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: تمامی تسهیلات اشتغال باید به‌سرعت جذب شود و از دادن تسهیلات اشتغال با در نظر گرفتن تعارف پرهیز شود.

استاندار گفت: وقتی تسهیلاتی با تعارف ارائه شود در پی آن شغلی ایجاد نخواهد شد و فرد وام‌گیرنده بدهکار نیز خواهد شد.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با تاکید بر اینکه همه ظرفیت‌های استان باید در اختیار ایجاد اشتغال قرار بگیرد افزود: وجود منابع طبیعی برای استان فرصت هستند و در عرصه جنگل‌ها که نیاز به گردشگری و یا حتی کشاورزی وجود دارد هیچ محدودیتی نیست.

در پایان جلسه شورای اداری استان از زحمات محمد احمدی پور از سمت معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی استان تقدیر و علی‌اصغر جمشید نژاد به‌عنوان معاونت جدید حوزه مذکور معرفی شد.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی