مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۸۹۹
زمان انتشار : ۱۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶

نماینده مردم رودسر و املش در گفتگو با اختصاصی:

استاندار با مدیران موجود نمی تواند به جریان رفع مشکلات شتاب دهد

اسدالله عباسی با بیان اینکه استاندار با مدیران موجود نمی تواند به جریان رفع مشکلات شتاب دهد، گفت: برخی از مدیران استان هماهنگ نیستند و همکاری لازم را ندارند.

اسدالله عباسی در گفت و گو با درباره عملکرد استاندار گیلان، اظهار کرد: استاندار تلاش کرده تا تحرکاتی در سطح شهرستان ها از نظر رسیدگی به امور مختلف به ویژه پروژه های عمرانی ایجاد کند.

نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استاندار با بررسی های پی در پی به دنبال شناسایی ظرفیت های شهرستان ها در بخش های مختلف است.

عباسی با اشاره به اینکه استاندار کارگروه های رفع موانع مشکلات در استان را تشکیل داده است، افزود: اگر کار با همین روش و همین مدیران پیش رود به نظر من سرعت و شتاب نخواهد گرفت و توفیقی حاصل نخواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه استاندار با نیروها و مدیران موجود نمی تواند به جریان رفع مشکلات شتاب دهد، اضافه کرد: تعدادی از مدیران استان در آستانه بازنشستگی هستند، برخی از مدیران استان هماهنگ نیستند و همکاری لازم را ندارند، برخی دیگر هم مدت هاست که در یک پست جاخوش کرده اند، این موضوع موانعی در روند رشد و توسعه استان ایجاد کرده است.

نماینده رودسر و املش  با اشاره به اینکه این معضل زیر بنایی تولید و اشتغال و جذب سرمایه گذار را تحت شعاع قرارداده است، گفت: باید این موانع رفع شود، در جلساتی که با استاندار داشتیم، نکات لازم را به استحضار ایشان رساندیم و قرارشد کارگروه های تشکیل شده با هماهنگی و همراهی نمایندگان مجلس و مدیران استان باشد تا به کار ها سرعت دهیم.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی