مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۸۹۴
زمان انتشار : ۱۰:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶

‫انتقاد فرزاد حسنی از اجرای مهران مدیری | مدیری خیلی هم بی مزه است

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید
مهرناز
مهرناز
پاسخ
۱
۰
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۷
من خودم قبلا خیلی نسبت به آقای مدیری حس خوبی نداشتم ولی وقتی رفتار واقعیشونو توی دورهمی دیدم واقعا نظرم عوض شد ایشون واقعا یه آدم باشخصیتن که خوب بلدن مردمو بخندونن و شوخیاشون اصلا هم لوس نیس. مشکل آدمایی مث آقای حسنی اینه که فک میکنن باید حتما طرف جلوی دوربین بیاد شوخیای لوس بکنه تا ملت بخندن در صورتی که اصلا اینطور نیست. حالا حتی ایشون از آقای مدیری خوششون هم نمیومد نباید اینجوری با توهین بیان میکردن. البته از آقای حسنی انتظاری بیش ازین نمیره ولی خب... نمیدونم کی بعضیا میخوان طرز رفتار توی جامعه رو یاد بگیرن.
رها
رها
پاسخ
۱
۰
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
يكي نيست به اين بي قواره بگه! تو رو به چه نقد !!! قدت هر وقت شد قد اقاي مهران مديري ! بيا و ايشونو نقد كن!
با خوشون نمي گن بقول خودشون برند نقد كردند كار هر .... نيست. شما هنوز ادب اجتماعي و اخلاقي احترام به بزگتر كسي بايد بهتون ياد بده!!! انوقت .....
علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!