مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۵۶۲
زمان انتشار : ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳

اشکان خطیبی در گفتگوی عیدانه با اختصاصی:

یک ایده آلیست تنوع طلبم | سال ۹۶سال حوادث تلخ و ناگوار عجیب غریبی بود

بازیگر سینما و تلویزیون می گوید: من از تکرار درباره خودم بیزارم. ایده آلیست هستم اما در عین حال بسیار تنوع طلبم.

به گزارش اختصاصی  اشکان خطیبی از آن چهره هایی است که باید با عرصه های کاری متفاوتی او را شناخت. از مدیریت سینمایی گرفته تا بازیگری و خوانندگی.

وی درباره این تنوع کاری به خبرنگار ما می گوید: من از تکرار درباره خودم بیزارم. ایده آلیست هستم اما در عین حال بسیار تنوع طلبم. البته معتقد نیستم کارهایی که برعهده داشته ام با هم تفاوت ماهیتی داشته اند چون همه آن ها در حیطه هنر می گنجند.

خطیبی می افزاید: هرکسی از خودش و توانایی هایش اطلاعات و دریافت هایی دارد. من هم توانمندی های بالقوه خودم را می شناسم که به نظرم دلیلی ندارد بروزشان ندهم.

بازیگر سینما و تلویزیون درباره فضای مجازی می گوید: حضور در هر فضایی آدابی می طلبد. این آداب در فضای مجازی از سوی برخی ها رعایت نمی شود و متاسفانه دست به هرکاری می زنند تا دیده شوند.

خطیبی با بیان اینکه سال ۹۶سال حوادث تلخ و ناگوار عجیب غریبی بود، اظهار می کند: برای سال بعد یک پروژه کاری تعریف شده دارم، تعطیلات به دیدار خانواده ام در خارج از کشور خواهم رفت و بعد شروع کارهای جدید. امیدوارم سال جدید برای همه هموطنان پر از سلامتی و موفقیت باشد.

انتهای پیام

تهیه و تنظیم: گروه فرهنگی هنری مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سید مجتبی حسینی

امروز، اگرچه به لطف وجود شبکه‌های اجتماعی،‌ فضا بازترشده و همین اندک شفافیت موجود هم از صدقه سر همین شبکه‌هاست، اما هنوز جای سازوکارهای قانونی برای حمایت از رسانه‌های آزادی که بتوانند با شجاعت به کشف و افشای مفاسد بپردازند خالیست. هنوز هم آنجا که پای رسانه‌های شناسنامه‌دار در افشای چنین مفاسدی به میان می‌آید، تیغ برخورد قضایی و امنیتی بالای سرشان خودنمایی می‌کند و محافظه‌کاری را بر قلمشان جاری.

افسانه هزارپایان

زینب علیپور

نگاهی به مجموعه طنز «افسانه هزارپایان»| روایت افسانه ای که نیمه کاره ماند!