مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۵۶۲
زمان انتشار : ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳

اشکان خطیبی در گفتگوی عیدانه با اختصاصی:

یک ایده آلیست تنوع طلبم | سال ۹۶سال حوادث تلخ و ناگوار عجیب غریبی بود

بازیگر سینما و تلویزیون می گوید: من از تکرار درباره خودم بیزارم. ایده آلیست هستم اما در عین حال بسیار تنوع طلبم.

به گزارش اختصاصی  اشکان خطیبی از آن چهره هایی است که باید با عرصه های کاری متفاوتی او را شناخت. از مدیریت سینمایی گرفته تا بازیگری و خوانندگی.

وی درباره این تنوع کاری به خبرنگار ما می گوید: من از تکرار درباره خودم بیزارم. ایده آلیست هستم اما در عین حال بسیار تنوع طلبم. البته معتقد نیستم کارهایی که برعهده داشته ام با هم تفاوت ماهیتی داشته اند چون همه آن ها در حیطه هنر می گنجند.

خطیبی می افزاید: هرکسی از خودش و توانایی هایش اطلاعات و دریافت هایی دارد. من هم توانمندی های بالقوه خودم را می شناسم که به نظرم دلیلی ندارد بروزشان ندهم.

بازیگر سینما و تلویزیون درباره فضای مجازی می گوید: حضور در هر فضایی آدابی می طلبد. این آداب در فضای مجازی از سوی برخی ها رعایت نمی شود و متاسفانه دست به هرکاری می زنند تا دیده شوند.

خطیبی با بیان اینکه سال ۹۶سال حوادث تلخ و ناگوار عجیب غریبی بود، اظهار می کند: برای سال بعد یک پروژه کاری تعریف شده دارم، تعطیلات به دیدار خانواده ام در خارج از کشور خواهم رفت و بعد شروع کارهای جدید. امیدوارم سال جدید برای همه هموطنان پر از سلامتی و موفقیت باشد.

انتهای پیام

تهیه و تنظیم: گروه فرهنگی هنری مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی