مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۶۰۱
زمان انتشار : ۰۸:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸

بیوک میرزایی در گفتگو با اختصاصی:

گروه ” افسانه هزارپایان” عاشقانه کار می کنند اما مسئولین به وعده هایشان عمل نمی کنند

بازیگر سریال افسانه هزارپایان گفت: وضعیت پرداخت حقوق ها در تلویزیون اصلا خوب نیست، گروه ما با تمام وجود کار می کند اما مسئولین وعده هایشان را عملی نمی کنند.

به گزارش  سریال «افسانه هزار پایان»  به کارگردانی شهاب عباسی برای شبکه نسیم ساخته شده است و فصل اول آن پخش و به پایان رسید.

حتما بخوانید: پدر بزرگم خیلی کثافت بود او مرا ..! | دختر ۱۰ ساله در دادگاه چه گفت؟+ عکس

داستان مجموعه «افسانه هزارپایان» در دل تاریخ اتفاق می افتد و رامین راستاد، بیوک میرزایی، نسرین مقانلو و رامین ناصر نصیر از بازیگران این مجموعه اند.

بیوک میرزایی در گفتگو با   با بیان اینکه بخاطر درگیری در “افسانه هزارپایان” امکان تماشای فیلم های جشنواره فیلم فجر را پیدا نکردم، گفت:  از صبح ساعت شش تا ۹، ۱۰شب مشغول مجموعه بازی در مجموعه تلویزیونی ” افسانه هزارپایان “هستیم.

میرزایی با تأکید براینکه ” افسانه هزارپایان ” طنز است  و در موقعیت فعلی مردم دنبال نشاط و شادی هستند، اضافه کرد: فکر می کنم که این سریال جوابگوی این نیاز مردم باشد.

وی با اشاره به اینکه در این سریال نقشی منفی را بازی می کند که مشکلاتی برای اهالی کهن شهر به وجود می آورد، گفت: وضعیت پرداخت حقوق ها در تلویزیون اصلا خوب نیست، گروه ما با تمام وجود کار می کند اما مسئولین وعده هایشان را عملی نمی کنند.

بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه امیدواریم مردم از این مجموعه تلویزیونی خوشحال شوند و بپسندند، اظهار کرد: تلاش می کنیم کاری با کیفیت مطلوب ارایه کنیم.

انتهای پیام

انتهای

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت