مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۲۵۰
زمان انتشار : ۰۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۲

کارگردان سینما در گفتگوی عیدانه با اختصاصی:

کسب جوایز بین المللی برای فیلم پل سفید بهترین اتفاق ۹۶ بود | امیدوارم شرایط اقتصادی مردم درست شود

قوی تن گفت: بهترین اتفاق کاریم در سال ۹۶ کسب جوایز در جشنواره های یونان و هند و بنگلادش بود برای فیلم پل سفید بود.

به گزارش اختصاصی علی قوی تن در گفتگوی عیدانه با خبرنگار فرهنگی هنری اختصاصی درباره تلخی ها و شیرینی های سال ۹۶، اظهار کرد: بهترین اتفاق سال ۹۶برای من حضور در جشنواره هایی بود که در کشور های هند و یونان و بنگلادش برگزار شد و جوایزی برای فیلم ” پل سفید ” به همراه داشت.

کارگردان سینما و تلویزیون ادامه داد: ورکشاپ نقاشی در یونان برگزار کردم که جزء بهترین  حرکت های من در سال گذشته بود.

قوی تن با اشاره به اینکه در سال گذشته شرایط مردم از نظر کاری و اقتصادی روبراه نبود،گفت: حال مردم در زندگی و رویکرد هنرمندان تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه اتفاقات و اعتراضاتی که درپی مسائل اقتصادی پیش آمد جزء اتفاقات بد سال ۹۶است، اظهار کرد: امیدوارم دیگر این اتفاقات پیش نیاید، مردم و دولت مردان  باید همیشه متحد باشند و بتوانند کشور عزیزمان را خوب بسازند و فرهنگمان را روز به روز به پیشرفت و ارتقا برسانند.

قوی تن با اشاره به اینکه امیدوارم در سال ۹۷بیکاری جوانان کاهش پیدا کند و برطرف شود، اضافه کرد: امیدوارم تورم بیش از این در کشور رشد نکند و دولت بتواند در این رابطه اقدام خوبی انجام دهد و فکری به حال مردم و تنگ دستان جامعه کند و به فکر اشتغال جوانان باشد و تدبیری برای آنها داشته باشد.

کارگردان سینما با بیان اینکه من به عنوان یک هنرمند دغدغه این مسائل را دارم، گفت: دوست دارم مردمم از نظر اقتصادی و شاد بودن و دور از مسایل سیاسی در شرایط خوبی قرار بگیرند و همیشه پیروزو شاد و دور از هر هیاهویی که منجر به مشکلات و گرفتاری هایی برای خودشان و کشور شود دور باشند.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه فرهنگی هنری مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی