مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۲۴۷
زمان انتشار : ۰۸:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

اکبرمنصور فلاح در گفتگو با اختصاصی:

کاملا مشخص بود که چه کسانی قرار است سیمرغ بگیرند | سیمرغ های جشنواره قبلا پشت پرده های مخملی پرکنده و خورده شد | حاتمی کیا دلش خون بود

کارگردان سینما و تلویزیون با بیان اینکه متاسفم از جشنواره ای که سیمرغش قبلا پشت پرده های مخملی پر کنده و خورده شد، گفت: حاتمی کیا ظاهرا آنقدر دلشان پر بود که طاقتش را از دست داد و حرف هایش را زد.

اکبر منصور فلاح در گفتگو با   درباره سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، اظهار کرد: امسال در جشنواره فیلم فجر نبودم، اما جست و گریخته در جریان برگزاری و فیلم ها قرار داشتم و اختتامیه را دیدم.

کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان با اشاره به اینکه بعد از اعلام کاندیداها و فیلم ها، کاملا مشخص بود که چه کسانی قرار است سیمرغ بگیرند، گفت: گویا تمامی زحمت کشان از نو ع تقسیم سیمرغ زیاد راضی نبودند و گویا همه به دنبال ران سیمرغ بودن تا سینه!!!

منصور فلاح افزود: جای تأسف دارد برای جشنواره ای که سیمرغش قبلا پشت پرده های مخملی پر کنده و خورده شده است.

وی در واکنش به صحبت های ابراهیم حاتمی کیا در مراسم اختتامیه با بیان اینکه برای آقای حاتمی کیا احترام خاصی قائل هستم، گفت: ایشان گویا فراموش کرده اند که همه برای این نظام فیلم می سازند.

منصور فلاح با اشاره به اینکه او یک فیلم ساز ملی است و تریبون های بسیاری را در اختیار دارد که از آن بتواند حرف هایش را بگوید، افزود: اما ظاهرا آنقدر دلشان پر بود که طاقتش را از دست داد و حرف هایش را زد و از دل بسیاری که دل خونی دارند، سخن گفت.

کارگردان سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه باید فیلم جشنواره را دوباره باز بینی کرد، گفت: گروهی هر چه میخواهند می کنند و ما در جشنواره نه تنها به آنها جایزه می دهیم، بلکه می ایستیم و نگاه هم می کنیم.

وی ادامه داد: هر طور بی حرمتی را به مردم که بیننده این جشنواره هستند، می کنند و تیکه هم می اندازند.

منصور فلاح با اشاره به اینکه خواهشا مسئولین عزیز فیلم های جشنواره را با دقت ببینند، افزود: تا مشخص شود چه کسانی دست دارند و منافع شان ایجاب می کند که اینان فیلم سازان و الگوی این مردم و جوانان باشند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

متین مسلم

یک تحلیل‌گر ارشد عرب مقیم لندن می‌گوید به اعتقاد من مشکل اصلی این است که عربستان تصور می‌کند اگر بتواند با حذف ایران هژمونی خود را به منطقه تحمیل کند همه چیز تمام خواهد شد! بسیار خب، اما شما فکر می‌کنید مصر، اردن، لبنان و یا اکثر کشورهای آفریقای عربی با این پدیده کنار خواهند آمد؟ محال است! از آلیس در سرزمین عجائب هم محال‌تر است!

رسول جعفریان

محمد بن سلمان سوار چه موجی شده است؟