مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۲۱۷۲
زمان انتشار : ۲۳:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۱

کارگردان سینما و تلویزیون در گفتگو با اختصاصی:

پل سفید جایزه بهترین فیلم بخش کودک و نوجوان جشنواره داکا را بدست آورد 

علی قوی تن با بیان اینکه پل سفید جایزه بهترین فیلم بخش کودک و نوجوان جشنواره داکا را بدست آورد ، گفت: این فیلم قبل از این دو جایزه از جشنواره اليمپيا در یونان دریافت کرده بود.

علی قوی تن در گفت و گو با     با اعلام خبر کسب جایزه بهترین فیلم بخش کودک و نوجوان جشنواره داکا، اظهار کرد: فیلم سینمایی پل سفید جایزه بهترین فیلم را از بخش کودک و نوجوان جشنواره داکا از آن خود کرد.

کارگردان فیلم پل سفید ادامه داد: فیلم سینمایی پل سفید قبل از این دو جایزه از جشنواره اليمپيا در یونان دریافت کرده بود، که روز گذشته در کشور بنگلادش نیز موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم از جشنواره داکا شد.

قوی تن با اشاره به اینکه در این جشنواره فیلمهایی از کشورهای اروپا، آسیا، آمریکا به رقابت پرداختند، گفت:  داوران آن از آمریکا، روسیه، ژاپن و بنگلادش بودند.

کارگردان سینما و تلویزیون با بیان اینکه فیلم سینمایی پل سفید به دعوت تعدادی دیگر از جشنواره های خارجی به رقابت ادامه می دهد، اظهار کرد: پخش بین الملل فیلم سینمایی پل سفید به عهده علی قاسمی می باشد.

انتهای پیام/اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی