مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۲۱۷۲
زمان انتشار : ۲۳:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۱

کارگردان سینما و تلویزیون در گفتگو با اختصاصی:

پل سفید جایزه بهترین فیلم بخش کودک و نوجوان جشنواره داکا را بدست آورد 

علی قوی تن با بیان اینکه پل سفید جایزه بهترین فیلم بخش کودک و نوجوان جشنواره داکا را بدست آورد ، گفت: این فیلم قبل از این دو جایزه از جشنواره اليمپيا در یونان دریافت کرده بود.

علی قوی تن در گفت و گو با     با اعلام خبر کسب جایزه بهترین فیلم بخش کودک و نوجوان جشنواره داکا، اظهار کرد: فیلم سینمایی پل سفید جایزه بهترین فیلم را از بخش کودک و نوجوان جشنواره داکا از آن خود کرد.

کارگردان فیلم پل سفید ادامه داد: فیلم سینمایی پل سفید قبل از این دو جایزه از جشنواره اليمپيا در یونان دریافت کرده بود، که روز گذشته در کشور بنگلادش نیز موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم از جشنواره داکا شد.

قوی تن با اشاره به اینکه در این جشنواره فیلمهایی از کشورهای اروپا، آسیا، آمریکا به رقابت پرداختند، گفت:  داوران آن از آمریکا، روسیه، ژاپن و بنگلادش بودند.

کارگردان سینما و تلویزیون با بیان اینکه فیلم سینمایی پل سفید به دعوت تعدادی دیگر از جشنواره های خارجی به رقابت ادامه می دهد، اظهار کرد: پخش بین الملل فیلم سینمایی پل سفید به عهده علی قاسمی می باشد.

انتهای پیام/اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!