مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۸۴۴
زمان انتشار : ۲۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۵

کارگردان سینما و تلویزیون در گفتگو با اختصاصی خبر داد:

پل سفید با استقبال فستیوالهای خارجی روبرو شد

علی قوی تن با بیان اینکه پل سفید با استقبال فستیوالهای خارجی روبرو شد، گفت: پل سفید پس از آماده شدن راهی بازار جهانی شد.

علی قوی تن در گفت و گو با   از حضور فیلم ” پل سفید “در بخش رقابتی فستیوال داکا در بنگلادش خبرداد و اظهار کرد: این فیلم به کارگردانی بنده در فستیوال بین المللی فیلم داکا به نمایش در آمد.

کارگردان ” پل سفید ” با اشاره به اینکه این فستیوال در شهر داکا بنگلادش از ۱۲ ژانویه شروع شده است، گفت: این فستیوال تا۱۹ ژانویه ادامه دارد.

قوی تن با تأکید براینکه فستیوال داکا بخاطر موقعیت جغرافیایی مورد توجه تمام کشورهای دنیاست، افزود: پل سفید در بخش مسابقه قرار دارد، روز گذشته در سالن مردمی این فستیوال به نمایش در آمد و از استقبال خوبی برخوردار بود.

وی با اشاره به اینکه قرار است در طول روزهای فستیوال۲ بار دیگر به نمایش در آید، اظهار کرد: فیلم با استقبال فستیوال های خارجی روبرو شده، ابتدا جوایز اصلی فستیوال معتبر یونان اليمپيا را بدست آورد و سپس فستیوال کرالا در هند و نیز در فستیوالهای دیگر ی از اروپا و آسیا حضور خواهد داشت.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!