مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۳۵۹
زمان انتشار : ۰۵:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۴

آتش تقی پور در گفتگو با اختصاصی:

هنرمندانی ما که سال ها خاک صحنه خورده اند هنوز بیمه نیستند | بیمه هنرمندان نباید سلیقه ای باشد

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با بیان اینکه خیلی از هنرمندانی که سال ها خاک صحنه خورده اند بیمه نیستند، گفت: بیمه هنرمندان نباید سلیقه ای باشد.

آتش تقی پور در گفت و گو با  اظهار کرد: بیمه  آینده روشنی را برای مردم در دوران کهن سالی ترسیم می کند.

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با تأکید براینکه خیلی از هنرمندان ما که سال ها خاک صحنه خورده اند هنوز بیمه نیستند، تصریح کرد: حتی به آن ها کسی سر نمی زند و حالی پرسیده نمی شود.

تقی پور با اشاره به اینکه بیمه از ضروریت های هنرمندان در بخش نیاز سنجی آنهاست، اضافه کرد: بیمه هنرمندان در کشور نباید سلیقه ای باشد و همه هنرمندان باید از این خدمات بهره مند باشند.

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با بیان اینکه دولت و نهادهای زیربط در این رابطه طرحی جدی را اجرا کنند، اظهار کرد: هزینه های درمان بالاست، دولت باید در جهت کاهش هزینه ها گام بردارد.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی