مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۵۰۰۱
زمان انتشار : ۱۰:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۵

مینانوروزی در گفتگو با اختصاصی: برای برخی تهیه کنندگان کار با بازیگری که حاضر است پول بدهد دلچسب تر است

بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون گفت: قطعا کسی که حاضر است رایگان در یک اثر هنری دیده شود برای عوامل فیلم شرایط دلچسب تری را فراهم می کند و یکی از مهم ترین دلایل کم کاری بازیگران قدیمی همین است که تهیه کنندگان و کارگردانان دنبال مدل و برند هستند تا بازیگر.

مینا نوروزی فر بازیگر عرصه تلویزیون، سینما و تئاتر در گفتگو با خبرنگار فرهنگی اختصاصیگفت: قرار شده تا فصل دوم سریال آسمان همیشه ابری نیست به کارگردانی شهرام شاه حسینی ساخته و پخش شود.

حتما ببینید: وقتی “بهاره رهنما” بعد از سانحه سقوط هواپیما به سیم آخر می زند + عکس

وی افزود: از بازیگران فصل اول هیچ کدام در مجموعه جدید حضور ندارند و قرار است قصه های جدیدی در فصل دوم رقم بخورد.

بازیگر تلویزیون درباره آسیب های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، اظهار کرد: قبل از اینکه به بچه ها و قشر جوان دراین رابطه توصیه داشته باشیم، باید به بزرگتر ها و مسؤلان تذکر داده شود تا چه شرایطی را ایجاد کنند که بستر برای استفاده درست و بهینه از فضای مجازی ایجاد شود.

نوروزی فر افزود: متأسفانه در خانه و میهمانی ها همه داخل فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هستند. مدیران عامل در ادارات هم سرشان داخل گوشی است، رسانه ملی و اولیاء و مربیان در خانه و مدرسه باید شرایط جذابی را فراهم کنند که بچه ها پناه به گوشی نبرند، مد شده بچه ها گوشی های مدل بالا هدیه می گیرند.

وی با اشاره به اینکه زن جایگاه ویژه ای در اسلام دارد، گفت: در کشور ما نخبگان پر شماری از باتوان در عرصه های مختلف فعالیت دارند و توانسته اند کرسی های مدیریتی را تصاحب کنند. از  بانوان باید بیش از گذشته حمایت شود، زنان خانه دار ما گاها از هیچ نوع بیمه ای برخوردار نیستند و این یعنی آنطور که باید و شاید تحت پوشش بیمه و نهادهای حمایتی قرار ندارند.

بازیگر دنیای شیرین دریا درباره علت کم کاری اش گفت: دلایل متعددی دارد، برخی کارگردانان ترجیح می دهند با چهره های جدید کار کنند چون جذاب ترند، شاید از بازی ما خوششان نمی آید یا مارا فراموش کرده اند.

نوروزی فر با بیان اینکه وقتی برخی چهره ها حاضرند مبالغی را پرداخت کنند تا در فیلم ها حضور داشته باشند، معلوم است که بازیگران قدیمی تر فراموش می شوند، افزود: برخی بازیگران بدون تخصص و سواد کافی قدم به این عرصه می گذارند و شان حرفه ما را می کاهند.

وی با اشاره به اینکه بازیگر قدیمی و حرفه ای حق دارد دستمزدی در حد نام و آوازه اش دریافت کند، گفت: قطعا کسی که حاضر است رایگان در یک اثر هنری دیده شود برای عوامل فیلم شرایط دلچسب تری را فراهم می کند و یکی از مهم ترین دلایل کم کاری بازیگران قدیمی همین است که تهیه کنندگان و کارگردانان دنبال مدل و برند هستند تا بازیگر.

تهیه و تنظیم: گروه فرهنگی و هنری مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی