مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۵۲۵
زمان انتشار : ۰۸:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲

سعید پیردوست در گفتگو با اختصاصی:

مردم مرا با کارهای مدیری می شناسند | بازیگران قدیمی از بی توجهی رنج می برند | شبکه های اجتماعی نباید بستر تخریب افراد باشد

بازیگر پیشکسوت با اشاره به اینکه همکاری با مهران مدیری همواره تجربه دلچسبی بوده است، می گوید: من نخستین بار با فیلم مسعود کیمیایی وارد عرصه هنر شدم اما مردم مرا با کارهای مدیری می شناسند.

به گزارش اختصاصی سریال طنز پاورچین به کارگردانی مهران مدیری که این شب ها از شبکه آی فیلم پخش می شود علاوه بر زنده کردن خاطرات دهه ۸۰ یادآور هنرمندی بازیگرانی است که این روزها کمتر در سریال های جدید حضور پیدا می کنند.

خبرنگار فرهنگی هنری ما به سراغ سعید پیردوست که با ارائه نقش “رییس” در سریال پاورچین به یکی از معروف و محبوبترین چهره های زمان خود بدل شده بود، رفته است. این بازیگر پیشکسوت درباره علت کم کاری اش در سال های اخیر می گوید: هرکاری نقطه اوج و فرودی دارد، این روزها هم دوردور جوان هاست و به آن ها بیشتر بازی می رسد، البته مردم هنوز هم ما را به یاد دارند و این اتفاق دلنشینی است.

پیردوست ادامه می دهد: البته آن طور که باید و شاید به بازیگران قدیمی توجه نمی شود و خیلی از همکاران ما از بی توجهی ها رنج می برند.

وی با اشاره به اینکه همکاری با مهران مدیری همواره تجربه دلچسبی بوده است، می گوید: من نخستین بار با فیلم مسعود کیمیایی وارد عرصه هنر شدم اما مردم مرا با کارهای مدیری می شناسند.

سعید پیردوست در گفتگو با خبرنگار اختصاصی درباره آسیب های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، اظهار می کند: فضای مجازی چهره مثبت و منفی دارد، پشت نقاب بر سیمای فضای مجازی چهره تهدید پنهان استو باید فرهنگ استفاده درست از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به نوجوانان و جوانان آموزش داد.

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با اشاره به اینکه فضای مجازی از طرفی هم تله ای برای شکار اعتقادات قشر جوان است، می افزاید: همه سنین کاربران فضای مجازی هستند و این خطر برای همه وجود دارد. فضای مجازی مطلقأ ابزار رسانه ای خطرناک و بدی نیست جنبه های مثبتی هم دارد که متأسفانه اکثر جوانان ما تنها از فضای تفریحی فضای مجازی استفاده می کنند.

وی درباره برخی رفتارهای توهین آمیز با هنرمندان در فضای مجازی می گوید:  شبکه های اجتماعی نباید بستر تخریب افراد باشد، ساختار توهین آمیز آن باید کنار گذاشته شود و استفاده بهینه از آن شود.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه فرهنگی هنری مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی