مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۷۳۲
زمان انتشار : ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳

حبیب دهقان نسب در گفتگو با اختصاصی:

مردم ایران در کنار هموطنان زلزله زده غرب کشور هستند | امیدواریم امداد رسانی در زمان مقتضی و به بهترین شکل انجام گیرد

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با بیان اینکه مردم ایران در کنار هموطنان زلزله زده غرب کشور هستندگفت: امیدواریم امداد رسانی در زمان مقتضی و به بهترین شکل انجام گیرد.

حبیب دهقان نسب در گفت و گو با   درباره زلزله کرمانشاه اظهار کرد: این حادثه بسیار دل ما را به درد آورد، بنده به بازماندگان هموطنان عزیز که فوت شده اند تسلیت می گویم، آرزوی صبر و سلامتی برای آنها دارم.

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با اشاره به اینکه انتظارداریم مجروحان حادثه با کمک مردم و مسؤولان زیربط در شرایط مناسب درمان شوند، تصریح کرد: امیدواریم به زودی زود سلامتی خود را بدست آورند و به زندگی عادی بازگردند.

دهقان نسب با تأکید براینکه ملت ایران در کنار هموطنان زلزله زده غرب کشور هستند، اضافه کرد: به قول سعدی ” چو عضوی به دردآورد روزگار ، دگر عضو ها را نماند قرار “.

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با اشاره به اینکه غم حادثه دیدگان زلزله غرب کشور متعلق به همه ملت ایران است، تصریح کرد: همه مردم ایران عزادار این حادثه اند، زلزله زدگان کرمانشاه و استان های همجوار عزیزان ما هستند و در غم آنها شریک هستیم.

دهقان نسب با بیان اینکه درخواست ما از مسؤولان زیربط این است که امداد رسانی بیشتر و بهتری انجام دهند، اظهار کرد: نیروهای امدادی تلاش خود را در جهت آوار برداری ها و نجات هموطنان عزیز بیشتر کنند، تا امداد رسانی ها طول نکشد.

انتهای خبر /

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت