مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۸۵۹۹
زمان انتشار : ۰۵:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۳۰

فروش «به وقت شام» و «لاتاری» از مرز ۷ میلیارد تومان عبور کرد

در چهارمین هفته نمایش فیلم‌های اکران نوروزی، «به وقت شام» و «لاتاری» به فروش بیش از ۷میلیارد تومان رسیدند و در فروش هفتگی از کمدی «مصادره» پیشی گرفتند.

به گزارش  در چهارمین هفته نمایش فیلم‌های اکران نوروزی، شاهد افت فروش فیلم «مصادره» بودیم. این فیلم در کل با رقم فروش  ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان مواجه است.

فیلم «به وقت شام» با فروش ۷میلیارد و ۶۵۰میلیون تومان در رتبه دوم جدول قرار دارد.

فیلم «لاتاری» با فروش یک میلیارد و ۸۸۷ میلیون تومان در هفته در صدر جدول فروش قرار گرفت و کل فروش فیلم به رقم ۷میلیارد و ۵۵۰میلیون تومان رسید و هم اکنون در رتبه سوم جدول قرار دارد.

فروش کل فیلم سینمایی «لونه زنبور» به رقم ۵میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان رسید.

انیمیشن سینمایی «فیلشاه» در رتبه پنجم جدول قرار دارد و این فیلم در کل به فروش ۱میلیارد و ۹۵۵میلیون میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم کمدی «خرگیوش» در رتبه ششم جدول با فروش ۱میلیارد و ۶۰۰ میلیون و فیلم «فراری» علیرضا داوودنژاد با فروش ۴۰۰ میلیون تومان همچنان در آخر جدول فروش قرار دارد.

سینماپرس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی