مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۸۴۶
زمان انتشار : ۰۹:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲

گفتگوی اختصاصی با ستاره موسیقی دهه هفتاد:

عیوضی: شعر “روزگار جوانی” برخاسته از دل و روح مردم بود | شبکه های اجتماعی در حال خیانت به جوانان ما هستند

ستاره موسیقی دهه هفتاد درباره علت ماندگاری ترانه تیتراژ سریال روزگار جوانی گفت: کارهای عمیق ماندگار می شوند، کاری که از دل و روح مردم برخاسته باشد در قلب آنان نفوذ می کند.

به گزارش اختصاصی محمد رضا عیوضی از آن خوانندگان محبوب و خوش صدایی است که یکی از چهره های نوستالژیک برای دهه شصتی ها محسوب می شود.

حتما ببینید: عاقبت تاسف برانگیز صدف طاهریان بعد از رفتن از ایران (عکس)

عیوضی با تیتراژ سریال روزگار جوانی و بازی در مجموعه تلویزیونی کژدم۳۳ به یکی از چهره های پر طرفدار موسیقی دوران خود بدل شد. عیوضی پای ثابت خاطرات خوش دهه هفتاد است.

وی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی اختصاصی درباره حال و روز موسیقی پاپ کشور گفت: جریان موسیقی پاپ بی وقفه جریان دارد، این روزها هم برخی کارها انقدر خوبند که شگفت زده می شویم و هم بعضا کارهایی هایی می شنویم که سطحشان بسیار نازل است.

ستاره موسیقی دهه هفتاد درباره علت ماندگاری ترانه تیتراژ سریال روزگار جوانی اظهار داشت: کارهای عمیق ماندگار می شوند، کاری که از دل و روح مردم برخاسته باشد در قلب آنان نفوذ می کند.

عیوضی درباره دلیل کم کاری اش در سال های اخیر گفت: من چند سالی از ایران دور بودم، وقتی بازگشتم نمی توانستم به همان سبک قدیم کار کنم چون قطعا سلیقه مردم تغییر کرده بود.

وی درباره مشکلات موسیقی پاپ در دهه هفتاد گفت: ما از نسلی بودیم که همه مشکلات موسیقی پاپ را در آن دوران بر دوش کشیدیم تا ثابت کنیم موسیقی به آن بدی هایی که بسیاری ها فکر می کنند هم نیست، اما بعد از مدتی آن قدر رویکرد مدیران رسانه ملی سلیقه ای شد که برای انجام کار خوب باید از فیلترهای عجیب و غریبی می گذشتیم همین هم شد که برخی ها قید همکاری با تلویزیون را زدند.

عیوضی با بیان اینکه فضای مجازی چاقویی دولبه است، اظهار کرد: شبکه های اجتماعی در حال خیانت به جوانان ما هستند.

هنرمند موسیقی کشورمان ادامه داد به طور مثال پزشک از چاقو برای نجات جان انسان ها استفاده می کند و در نقطه مقابل تروریست ها برای سر بریدن مسلمانان و کشتن انسان ها از آن استفاده می کنند و لبه مخرب شبکه های اجتماعی و فضای مجازی را در صفحه حوادث جراید شاهدیم.

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی در کشور به حال خود رها شده است، افزود: هر کسی هر جور دلش می خواهد از این فضا استفاده می کند، تنها دنبال برخورد و بازخواست با متخلفین و جلوگیری از شبکه های غیر اخلاقی هستیم، اگر ریشه ای فرهنگسازی شود این مشکلات کاهش می یابد و باید پیشگیری را بهتر از درمان بدانیم.

وی با بیان اینکه برخی از شبکه های اجتماعی از پیش تعیین شده با جریانی مخرب مسیر زندگی جوانان ما رابه سمتی می برد که مسایل غیر اخلاقی را رواج می دهند، گفت: آموزش های لازم باید از سمت رسانه ملی و سایر رسانه های داخلی صورت بگیرد و به پدر و مادرها این آموزش ها داده شود.

انتهای پیام

: منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی