مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۵۰۰
زمان انتشار : ۰۸:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

مائده طهماسبی در گفتگو با اختصاصی:

عدم ورود بانوان به ورزشگاه توهین به آقایان است | برخی از آقایان در ورزشگاه ها ادب اجتماعی را رعایت نمی کنند

بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینمای کشورمان گفت: عدم ورود بانوان به ورزشگاه ها، توهین به آقایان است.

مائده طهماسبی در گفت و گو با درباره ورود بانوان به ورزشگاه، گفت: هر کسی حق بهره مندی از خدمات اجتماعی و رفاه عمومی را دارد و بین زن و مرد فرقی نیست.

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان خاطر نشان کرد: نباید بین مردان و زنان برای حضور در ورزشگاه ها به عنوان فضای تفریحی و رفاهی فرقی باشد.

طهماسبی با اشاره به اینکه متأسفانه برخی از آقایان در ورزشگاه ها ادب اجتماعی را رعایت نمی کنند، گفت: متاسفانه موج فحاشی را در سکوی تماشاگران شاهد هستیم و به همین خاطر، اجازه ورود بانوان را به ورزشگاه نمی دهند.

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ادامه داد: فحاشی برخی آقایان در ورزشگاه ها به تربیت اجتماعی و خانوادگی این افراد بر می گردد.

طهماسبی صورت مسئله را غلط دانست و تاکید کرد: عدم ورود بانوان به ورزشگاه ها، یک جور توهین به آقایان است.

بیشتر بخوانید:

راز خوشبختی فرهاد آئیش و مائده طهماسبی و ناگفته هایی در مورد بچه دار نشدنشان + تصاویر

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی زوج هنرمندی هستند که زندگی را سخت نمی گیرند و از داشته هایشان لذت می برند. آنها در حال زندگی می کنند و از لحظه لحظه زندگی شان لذت می برند و با امید و اشتیاق، مسیر زندگی شخصی و حرفه ای شان را ادامه می دهند.

نحوه آشنایی و ازدواج از زبان فرهاد آییش:

زمانی که در آمریکا تحصیل می کردم، برای اجرای برنامه ای به آلمان رفتم و همان جا با مائده آشناشدم. تقریبا ۳ سال دورادور با هم ارتباط داشتیم تا اینکه یک روز ناگهان به من الهام شد که مائده همان کسی است که من می خواهم زندگی ام را با او ادامه دهم. همان موقع بود که شماره اش را گرفتم و گفتم: «می خواهم با تو ازدواج کنم.» ساعت ۵ صبح به وقت آلمان بود. یادم است مائده از شدت تعجب فقط می خندید و فکر می کردم دارم با او شوخی می کنم.

بچه دار نشدن در برابر آزادی

من و همسرم تمام آزادی هایی که در زندگی مان داشته و داریم را با بچه نداشتن در دوران پیری تاخت زده ایم. بالاخره هر آزادی ای قیمتی دارد و این آزادی برای ما قیمتش بچه دار نشدن بوده. اگر بچه دار بودیم، دیگر نمی توانستیم هر مسافرتی که می خواستیم، برویم و… خلاصه باید خودمان را مرتب با وضعیت کودک هماهنگ می کردیم. اما اصلا منکر نمی شوم که به هر حال بچه داشتن هم جذابیت های خاص خودش را دارد و میتواند شیرینی بخش زندگی خیلی ها باشد. من معتقدم این هم یکی از آن تصمیم هایی است که هر زوجی باید برای زندگی خودش و متناسب با زندگی خودش بگیرد.

سبد غذایی بدون گوشت

طهماسبی: ما حدود ۲۰ سال است که گوشت نمی خوریم و فکر می کنم خوب نیست آدم برخی موجودات را نگه می دارد و به آنها حسابی برسد و بعد سرشان را ببرد برای خوردن خودش! بیشتر غذاهای شرقی می خورم؛ مثلا غذاهای چینی، تایلندی و ژاپنی؛ این غذاها پر از  سبزیجات هستند و برای بدن بسیار مفیدند. ما در زمان دانشجویی خیلی فست فود می خوردیم اما یکباره تصمیم گرفتیم آداب غذاخوردنمان را تغییر دهیم و به  همین دلیل هم هست که سال هاست از غذاهای ارگانیک استفاده می کنیم و احساس سبکی داریم.خوشحال هستم که گیاهخواری کم کم در ایران جای خود را باز می کند. یادم می آید وقتی ایران آمده بودم مادرم فکر می کرد من خیلی ضعیف شده ام و پنهانی به من  گوشت می داد ولی بدنم خیلی سریع واکنش نشان می داد و از همان زمان برای دیگران هم جا افتاد که گیاهخوار هستم.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی