مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۹۵۰
زمان انتشار : ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

شیوا خسرو مهر در گفتگو با اختصاصی:

شبکه های اجتماعی فرصتی ارزان برای بازاریابی تولیدات داخلی است

بازیگر سینما وتلویزیون با بیان اینکه فضای مجازی کارکردهای مثبت بسیاری دارد، گفت: شبکه های اجتماعی فرصتی ارزان برای بازاریابی تولیدات داخلی است.

شیوا خسرومهر در گفتگو با  درباره آسیب های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، اظهار کرد: هر تکنولوژی جنبه مثبت و منفی دارد و استفاده درست و بهینه و در مجموع فرهنگ استفاده از آن باید در جامعه فرهنگسازی شود.

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان گفت: فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هم کاربرد مثبت دارد و هم اگر کنترل شده از آن استفاده نشود آثار مخربی به همراه دارد.

خسرومهر با تأکید براینکه خیلی از دوستان قدیمی را در شبکه های اجتماعی پیدا کردم، اضافه کرد: دوستانی که از آنها دور بوده ام را پیدا کردم و این برایم بهترین اتفاق فضای مجازی است.

وی افزود: فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برای تبلیغ و بازاریابی بسیار خوب است، می تواند به تولید کنندگان کمک شایانی کند و اگر بخواهیم می توانیم از فضای مجازی درست استفاده کنیم.

خسرو مهر در خاتمه گفت: در عصرارتباطات شبکه های اجتماعی این فرصت را در اختیار صاحبان مشاغل مختلف قرار می دهد که هنر و تولید خود را با ارزان ترین روش به دنیا عرضه کنند و بازارهای بزرگ تری پیدا کنند، باید این فرصت را غنیمت شمرد ونگاه ها  تنها به جنبه های تفریحی فضای مجازی معطوف نشود.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!