مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۹۵۰
زمان انتشار : ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

شیوا خسرو مهر در گفتگو با اختصاصی:

شبکه های اجتماعی فرصتی ارزان برای بازاریابی تولیدات داخلی است

بازیگر سینما وتلویزیون با بیان اینکه فضای مجازی کارکردهای مثبت بسیاری دارد، گفت: شبکه های اجتماعی فرصتی ارزان برای بازاریابی تولیدات داخلی است.

شیوا خسرومهر در گفتگو با  درباره آسیب های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، اظهار کرد: هر تکنولوژی جنبه مثبت و منفی دارد و استفاده درست و بهینه و در مجموع فرهنگ استفاده از آن باید در جامعه فرهنگسازی شود.

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان گفت: فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هم کاربرد مثبت دارد و هم اگر کنترل شده از آن استفاده نشود آثار مخربی به همراه دارد.

خسرومهر با تأکید براینکه خیلی از دوستان قدیمی را در شبکه های اجتماعی پیدا کردم، اضافه کرد: دوستانی که از آنها دور بوده ام را پیدا کردم و این برایم بهترین اتفاق فضای مجازی است.

وی افزود: فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برای تبلیغ و بازاریابی بسیار خوب است، می تواند به تولید کنندگان کمک شایانی کند و اگر بخواهیم می توانیم از فضای مجازی درست استفاده کنیم.

خسرو مهر در خاتمه گفت: در عصرارتباطات شبکه های اجتماعی این فرصت را در اختیار صاحبان مشاغل مختلف قرار می دهد که هنر و تولید خود را با ارزان ترین روش به دنیا عرضه کنند و بازارهای بزرگ تری پیدا کنند، باید این فرصت را غنیمت شمرد ونگاه ها  تنها به جنبه های تفریحی فضای مجازی معطوف نشود.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی