مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۹۷۶
زمان انتشار : ۰۵:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۳

مهرانه مهین ترابی در گفتگو با اختصاصی:

شبکه های اجتماعی به محل فضولی در زندگی افراد تبدیل شده | بانوان موفق در کشور ما کم نیستند

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با بیان اینکه شبکه های اجتماعی به محل فضولی در زندگی افراد تبدیل شده است گفت: بنده از فضای مجازی و شبکه های مجازی استفاده نمی کنم، چون اتلاف وقت است.

مهرانه مهین ترابی در گفت و گو با   درباره آسیب های فضای مجازی، اظهار کرد: بنده از فضای مجازی و شبکه های مجازی استفاده نمی کنم، چون اتلاف وقت است.

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با تأکید براینکه در مترو و اتوبوس و خیابان می بینم که ملت سرشان داخل گوشی است، افزود: از این همه وابستگی مجازی تعجب می کنم، این رفتار به روابط اجتماعی فرد با جامعه و عناصر خانواده در داخل خانه صدمه می زند.

مهین ترابی با اشاره به اینکه شبکه های مجازی سرگرمی بیهوده ای است، اضافه کرد:  اطلاعات و محتوای شبکه های مجازی پیوستگی ندارد و به هم ریخته است، شبکه های اجتماعی بیشتر محل فضولی در زندگی شخصی افراد است.

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با بیان اینکه نوجوانان و جوانان ما مراقب باشند استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نباید بدون اراده باشد، تصریح کرد: استفاده از فضای مجازی نباید بدون برنامه و هدف باشد.

مهین ترابی درباره حضور زنان در اجتماع نیز به خبرنگار ما گفت:  بانوان موفق در کشور ما کم نیستند.

وی افزود: بانوان موفق و شاغل زیادی در عرصه های فرهنگی و اجتماعی و سیاسی و اقتصادی حضور دارند و محدودیتی برای کار آن ها وجود ندارد.

بانوی هنرمند سینما وتلویزیون  با اشاره به اینکه زنان ایرانی با حفظ حجاب در عرصه های اجتماعی فعال اند، اظهار کرد: رعایت حجاب مشکلی در روند کار  و پیشرفت آن ها ایجاد نکرده است.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

متین مسلم

عمدتاً واکنش پایتخت‌های عربی در قبال تصمیم ترامپ است که بر ابهام‌ها افزوده و جلب توجه می‌کند. همین ابهام به خودی خود توصیف‌کننده شرایطی است که حتما به نفع فلسطینیان نیست. لطفا حیرت‌زده نشوید! رئیس‌جمهور ترامپ و مشاوران امنیت ملی ایالات متحده با اطمینان از عدم واکنش موثر جامعه عرب، تصمیم خود که شورشی تمام‌عیار علیه قوانین بین‌المللی بود را بدون نگرانی اجرا کردند.

رضا دانشمندی محمود احمدی نژاد

رضا دانشمندی

ما بیش از احمدی‌نژاد، به روان‌شناس نیازمندیم