مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۸۳۶
زمان انتشار : ۱۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۳۰

تهیه کننده سینما و تلویزیون:

ترامپ با تمدن چندین هزار ساله ایران آشنا نیست

تهیه کننده سینما و تلویزیون کشورمان با بیان اینکه سینما و تلویزیون در انعکاس فرهنگ و تمدن ایران اسلامی باید بسیج شوند، گفت: ترامپ با تمدن چندین هزار ساله ایران آشنا نیست.

ابراهیم اصغری در گفت و گو با  درباره اهانت ترامپ نسبت به ملت ایران، اظهار کرد: رییس جمهور آمریکا تعادل روحی و روانی ندارد.

تهیه کننده سینما و تلویزیون کشورمان ادامه داد: ترامپ با فعالیت های سیاسی آشنا نیست و یک تاجر است و هدفش پول درآوردن است و چیزی از سیاست نمی داند.

اصغری با اشاره به اینکه ترامپ باید تاریخچه فرهنگ کهن ایران اسلامی را مطالعه کند، تصریح کرد: ترامپ با تمدن چندین هزار ساله ایران آشنا نیست که حرف های بی معنی را بر زبان می آورد.

تهیه کننده سینما و تلویزیون کشورمان با تأکید براینکه توهین های ترامپ بی جواب نباید بماند ، اضافه کرد: ترامپ نیاز به مطالعه بیشتر دارد تا نسبت به جایگاه نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران درست صحبت کند.

اصغری با بیان اینکه سینما و تلویزیون در انعکاس فرهنگ و تمدن ایران اسلامی باید بسیج شوند، تصریح کرد: از دریچه سینما و تلویزیون باید فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی را با هزاران سال قدمت به دنیا معرفی کنیم.

تهیه کننده سینما و تلویزیون کشورمان با تأکید براینکه دولت و متولیان امر باید از این جنس سینما گران حمایت کند ، اظهار کرد: باید در راستای خلق چنین آثاری به ویژه در سینما گام برداشت.

گفتگو:حسن رضاییان

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی