مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۸۳۶
زمان انتشار : ۱۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۳۰

تهیه کننده سینما و تلویزیون:

ترامپ با تمدن چندین هزار ساله ایران آشنا نیست

تهیه کننده سینما و تلویزیون کشورمان با بیان اینکه سینما و تلویزیون در انعکاس فرهنگ و تمدن ایران اسلامی باید بسیج شوند، گفت: ترامپ با تمدن چندین هزار ساله ایران آشنا نیست.

ابراهیم اصغری در گفت و گو با  درباره اهانت ترامپ نسبت به ملت ایران، اظهار کرد: رییس جمهور آمریکا تعادل روحی و روانی ندارد.

تهیه کننده سینما و تلویزیون کشورمان ادامه داد: ترامپ با فعالیت های سیاسی آشنا نیست و یک تاجر است و هدفش پول درآوردن است و چیزی از سیاست نمی داند.

اصغری با اشاره به اینکه ترامپ باید تاریخچه فرهنگ کهن ایران اسلامی را مطالعه کند، تصریح کرد: ترامپ با تمدن چندین هزار ساله ایران آشنا نیست که حرف های بی معنی را بر زبان می آورد.

تهیه کننده سینما و تلویزیون کشورمان با تأکید براینکه توهین های ترامپ بی جواب نباید بماند ، اضافه کرد: ترامپ نیاز به مطالعه بیشتر دارد تا نسبت به جایگاه نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران درست صحبت کند.

اصغری با بیان اینکه سینما و تلویزیون در انعکاس فرهنگ و تمدن ایران اسلامی باید بسیج شوند، تصریح کرد: از دریچه سینما و تلویزیون باید فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی را با هزاران سال قدمت به دنیا معرفی کنیم.

تهیه کننده سینما و تلویزیون کشورمان با تأکید براینکه دولت و متولیان امر باید از این جنس سینما گران حمایت کند ، اظهار کرد: باید در راستای خلق چنین آثاری به ویژه در سینما گام برداشت.

گفتگو:حسن رضاییان

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهدی بذرافکن

آنها بچه پولدار نبوده اند، زندگی راحتی هم نداشته اند، تازه حالا که صادقانه اعتراف می کنند:«یک شبه پول دار شده ایم» می خواهند دست خانواده هایشان را هم بگیرند.

اسکار جشنواره فجر

علیرضا غفاری

امسال فیلمی برای اسکار نداریم خیالتان راحت!