مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۶۸۳
زمان انتشار : ۰۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳

سیروان خسروی برای «آذر» می‌خواند

در حالی که قرار است از آذر ماه اکران فیلم سینمایی «آذر» به تهیه نیکی کریمی در سینماهای کشور آغاز شود، سیروان خسروی خواننده مطرح پاپ در موزیک ویدوی این فیلم سینمایی به عنوان خواننده حضور پیدا کرد. کارگردانی فیلم «آذر» را محمد حمزه‌ای بر عهده دارد.

به گزارش  همزمان با آغاز اکران فیلم سینمایی «آذر» امروز روابط عمومی این فیلم از ساخت موزیک ویدیویی برای این فیلم خبر داد. در این موزیک ویدیو که قرار است همزمان با آغاز نمایش «آذر» رونمایی شود، سیروان خسروی خوانندگی آن را بر عهده دارد.

در جلسه شورای صنفی نمایش که فردا برگزار خواهد شد، تاریخ قطعی اکران این فیلم که پخش آن را فیلمیران بر عهده دارد مشخص خواهد شد.

در «آذر» نیکی کریمی، حمیدرضا آذرنگ، فرید سجادی حسینی، هستی مهدوی، مهران نائل، شیرین آقاکاشی، مائده طهماسبی، پریسا هاشم پور، مانیا علیجانی و لیلا زارع با حضور پژمان جمشیدی و هومن سیدی به ایفای نقش می‌پردازند.

این فیلم درباره یک زن موتورسوار است که نقش او را نیکی کریمی بازی می‌کند.

آی سینما : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت