مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۵۰۹
زمان انتشار : ۰۶:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۲

سروش صحت سریال «فوق لیسانسه‌ها» را هم می‌سازد

همزمان با اعلام زمان پخش فصل دوم سریال «لیسانسه‌ها» عوامل این مجموعه تلویزیونی، از نام فصل سوم این مجموعه رو نمایی کردند: «فوق لیسانسه‌ها». دومین فصل این مجموعه قرار است اوایل آذر ماه به روی آنتن برود و پخش آن تا پایان امسال ادامه پیدا کند و سپس تولید «فوق لیسانسه‌ها» در سال آینده آغاز شود.

به گزارش  در فاصله کمتر از سه هفته تا آغاز پخش فصل دوم مجموعه تلویزیونی «لیسانسه‌ها»، زمینه تولید فصل سوم این سریال به کارگردانی سروش صحت فراهم و زمان کلید خوردن آن مشخص شده است.

به گزارش همشهري آنلاين«ليسانسه‌ها» از سريال‌های موفق و پربيننده سال گذشته تلويزيون بود كه فصل زمستان در حدود ۳۰ قسمت روي آنتن شبكه سه رفت. از همان زمان زمزمه‌های توليد ادامه سريال به گوش می‌رسيد و فصل دوم آن جلوی دوربین رفت. توليد فصل دوم «ليسانسه‌ها» در ادامه ۲۸ قسمت فصل اول است و تا ۶۰ قسمت ادامه خواهد داشت. قرار است پخش اين مجموعه از شنبه چهارم آذرماه آغاز شود.

از سوی دیگر گفته مي‌شود تهيه‌كنندگان اين سريال براي توليد فصل سوم آن هم با مديران تلويزيون به توافق رسيده‌اند و اگر قرار به پخش شبانه باشد، فصل دوم تا روزهای پايانی سال ادامه خواهد داشت. «فوق‌لیسانسه‌ها» نام فصل سوم است كه توليد آن برای سال آینده برنامه‌ريزی شده و به احتمال زیاد سروش صحت کارگردانی آن را انجام خواهد داد.

آی سینما : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت