مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۸۷۶
زمان انتشار : ۰۹:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶

اصغر همت در گفتگوی عیدانه با اختصاصی:

سال هاست در سینما و تلویزیون نیستم | خودم را وقف تئاتر کرده ام | سال ۹۶ برای هموطنان پر از اتفاقات بد بود

بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما با بیان اینکه سال 96پر از حوادث بد و ناخواسته بود گفت: برای ملت ایران در آستانه سال ۹۷ آرزوی سالی همراه با شادی، موفقیت، سلامتی و به دور از خاطرات تلخ دارم.

اصغر همت در گفتگو با اختصاصی درباره تلخی ها و شیرینی های سال ۹۶، با بیان اینکه  شخصا سالی معمولی  را سپری کرده ام، اظهار کرد: در زلزله کرمانشاه، حادثه کشتی سانچی و سقوط هواپیما هموطنان ما از بین رفتند و خانواده هایشان را در سوگ گذاشتند که از خاطرات تلخ سال ۹۶است.

بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون گفت: وقتی حادثه ای دل برخی از هم وطنان ما را می لرزاند برای همه ناگوار است وبر روحیه مردم اثر نا مطلوب دارد.

وی با تأکید بر اینکه سال ۹۶ ، کم خاطره تلخ و ناگوار نداشتیم، اضافه کرد: ۹۶آنقدر پر از حوادث ناخواسته و بد بود که اگر شیرینی کوچکی هم بوده آن را فراموش کردیم.

بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون در مورد فعالیت های اخیر خود با بیان اینکه نزدیک  ۲۲ ماه است که مشغول رتق و فتق امور خانه تئاتر هستم، گفت: طی این مدت پنج تئاتر کار کردم و از سینما و تلویزیون دور افتادم، البته علاقه ای برای حضور جاری و ساری در سینما و تلویزیون نداشتم.

همت با تأکید بر اینکه از سال ۹۰، ۹۱ کار سینمایی و تلویزیونی نداشتم، اظهار کرد: این مدت که درگیر خانه تئاتر بودم صرفا کار تئاتر کرده ام.

مدیرعامل خانه تئاتر در خاتمه گفت: برای ملت ایران در آستانه سال ۹۷ آرزوی سالی همراه با شادی، موفقیت، سلامتی و به دور از خاطرات تلخ دارم.

اصغرهمت در کنار همسرش افسراسدی و پسرش

انتهای پیام

تهیه و تنظیم: گروه فرهنگی و هنری مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی