مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۳۵۰
زمان انتشار : ۰۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵

تهیه کننده "هایلایت" در گفتگو با اختصاصی:

ساختار داوری های جشنواره را پیش بینی می کردیم | حاتمی کیا در فضایی آرام صحبت هایش را بازنگری کند

تهیه کننده " هایلایت" با بیان اینکه ساختار سمت و سو داشتن داوری ها را پیش بینی می کردیم، گفت: اصل بر نظر هییت داوران بوده و برای ما محترم است.

ساسان سالور در گفتگو با   درباره کلیات جشنواره فیلم فجر، اظهار کرد:  سینماگرانی که می آیند در جشنواره حضور پیدا می کنند داوری ها را هم باید قبول کنند.

حتما ببینید: عکس بازیگر سریال پایتخت و همسرش

تهیه کننده ” هایلایت” با بیان اینکه از اول که ” هایلایت ” را به جشنواره فیلم فجر ارایه کردیم، ساختار سمت و سو داشتن داوری ها را هم پیش بینی کردیم، افزود:  اصل بر نظر هییت داوران بوده و برای ما محترم است.

سالور با اشاره به اینکه تلاش می کنیم “هیلایت ” شش ماه اول سال بر روی پرده سینماهای کشور نقش ببندد، اضافه کر: استقبال مردم از این فیلم خوب بود و توانایی دارد در زمان خوب اکران شود.

تهیه کننده ” هایلایت” در واکنش به صحبت های حاتمی کیا با تأکید براینکه به راحتی نمی توان از نام حاتمی کیا در سینمای ایران گذشت، گفت: حاتمی کیا کارهای ماندگار و قوی ای داشته است.

وی با اشاره به اینکه در جشنواره ای که اینقدر به فیلم ایشان توجه می شود و در سیستم دولتی هم این حمایت وجود دارد نمی دانم این اعتراض برای چیست، اضافه کرد: وقتی شما بسیج همه ارگان ها و امکانات دولتی را در اختیار داشته باشی و پشت بند آن این اعتراضات را هم داشته باشی کمکی به سینمای ما نمی کند.

سالور ادامه داد: یک زمانی اعتراضات جمعی  می تواند کارساز باشد که به طور مثال در این باره باشد که چرا تلویزیون نسبت به جمع فیلم ها فلان نگاه را دارد و تنها فیلم آقای حاتمی کیا وسط نباشد.

وی افزود: نمی توانم درباره حرف های ایشان نظر بدهم ممکن است در آن لحظه که صحبت کردند عصبی بودند و فشارهای دیگر بر روی ایشان بوده است.

سالور در خاتمه گفت: حاتمی کیا در فضای آرام صحبت هایی که کردند را بازنگری کنند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی