مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۹۴۸
زمان انتشار : ۱۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳

تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون در گفتگو با اختصاصی:

ریزش مخاطب رسانه ملی پدیده ای شفاف و قابل لمس است | صدا و سیما طی مدت طولانی مسیر را اشتباه رفته است

ماکان با بیان اینکه صدا و سیما طی مدت طولانی مسیر را اشتباه رفته است، گفت: این امر باعث شده که مسایل غلط در رسانه ملی عرف شود و محتواهای تولید می شود که مخاطب ندارد.

مهدی ماکان در گفتگو با اختصاصی درباره ریزش مخاطب رسانه ملی، اظهار کرد: ریزش مخاطب رسانه ملی پدیده ای شفاف و قابل لمس است و همگان از این ریزش اطلاع دارند و پیچیده نیست.

تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه سیستم برنامه سازی خیلی پیچیده است، گفت: نمی توان در قالب توصیه کل مشکلات صدا و سیما را حل کرد.

ماکان با تأکید بر اینکه صدا و سیما طی مدت طولانی مسیر را اشتباه رفته است، اضافه کرد: این امر باعث شده که مسایل غلط در رسانه ملی عرف شود و محتواهای تولید می شود که مخاطب ندارد.

تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون در پایان گفت: شناسایی دلایل ریزش مخاطب رسانه ملی نیاز به یک تیم تحقیق دارد تا مشکلات رسانه ملی را دربیاورد.

انتهای پیام

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی