مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۹۴۸
زمان انتشار : ۱۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳

تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون در گفتگو با اختصاصی:

ریزش مخاطب رسانه ملی پدیده ای شفاف و قابل لمس است | صدا و سیما طی مدت طولانی مسیر را اشتباه رفته است

ماکان با بیان اینکه صدا و سیما طی مدت طولانی مسیر را اشتباه رفته است، گفت: این امر باعث شده که مسایل غلط در رسانه ملی عرف شود و محتواهای تولید می شود که مخاطب ندارد.

مهدی ماکان در گفتگو با اختصاصی درباره ریزش مخاطب رسانه ملی، اظهار کرد: ریزش مخاطب رسانه ملی پدیده ای شفاف و قابل لمس است و همگان از این ریزش اطلاع دارند و پیچیده نیست.

تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه سیستم برنامه سازی خیلی پیچیده است، گفت: نمی توان در قالب توصیه کل مشکلات صدا و سیما را حل کرد.

ماکان با تأکید بر اینکه صدا و سیما طی مدت طولانی مسیر را اشتباه رفته است، اضافه کرد: این امر باعث شده که مسایل غلط در رسانه ملی عرف شود و محتواهای تولید می شود که مخاطب ندارد.

تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون در پایان گفت: شناسایی دلایل ریزش مخاطب رسانه ملی نیاز به یک تیم تحقیق دارد تا مشکلات رسانه ملی را دربیاورد.

انتهای پیام

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟