مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۳۲۹
زمان انتشار : ۰۹:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۲

رقابت ۹۴ فیلم سینمایی برای جشنواره‌ای که فقط ۲۲ سهمیه دارد

در چند روز گذشته خبرهای زیادی، در مورد حضور فیلم‌های سینمایی در جشنواره فیلم فجر در رسانه‌ها منتشر شد. تهیه کنندگان فیلم‌های سینمایی با آغاز فراخوان جشنواره فیلم فجر، فرم‌های حضور در این جشنواره را پر کردند و حال با پایان این مهلت، روابط عمومی این رویداد سینمایی اعلام کرد که 94 فیلم سینمایی خواهان حضور در جشنواره فیلم فجر هستند تا از میان آنها 22 فیلم سینمایی با نظر هیات انتخاب، به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر راه یاند.

به گزارش  با پایان یافتن مهلت حضور فیلم ها در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در مجموع ۱۳۷ اثر فرم تقاضا را تحویل دبیرخانه دادند. آثار ارائه شده به جشنواره فیلم فجر شامل ۴۳ فیلم مستند و ۹۴ فیلم سینمایی است.روابط عمومی جشنواره اعلام کرده پس از بررسی فرم های تقاضا و «استعلام و احراز قطعیت داشتن پروانه ساخت و پروانه نمایش سینمایی» فهرست آثار منتخب جشنواره کامل می‌شود.

بازبینی فیلم ها توسط هیات انتخاب بزودی آغاز و تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت و آثار راه یافته به بخش مسابقه هفته اول دی ماه اعلام می شود. سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به دبیری ابراهیم داروغه زاده بهمن ماه امسال برگزار می شود.

آی سینما : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پورمحبی

اصولا فرض کلی این است: «هر کس داخل کشور نباشد کیف می کند» لذا در همین راستا از عموم ملت معمولا در صحنه، می خواهیم؛ وقتی هوس بیرون رفتن از مرز های کشور به سرشان زد شادی هایشان را بدون هیچ چشمداشتی تقسیم کنند تا به ما هم خوش بگذرد.

محمود خاقانی

محمود خاقانی

چرا باید عوارض خروج از کشور برداشته شود؟