مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۴۶۸
زمان انتشار : ۰۰:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۶

عمار تفتی در گفتگو با اختصاصی:

رسانه ملی سالهاست که در معرض ریزش مخاطب قراردارد

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: رسانه ملی سالهاست که در معرض ریزش مخاطب قراردارد و مخاطب سنجی درست جهت ساخت برنامه ها و فیلم ها و سریال ها باید لحاظ شود.

مجموعه تلویزیونی «خط سوم» به کارگردانی داریوش یاری و در سال ۱۳۸۹ تهیه شده است.

حتما بخوانید:”الناز شاکردوست” ولنتاین را به عشقش تبریک گفت+عکس

حتما ببینید: ولنتاین لاکچری بهاره رهنما و حاجی! + تصاویر 

این سریال که این روزها از آی فیلم بازپخش می شود در فضایی بومی در سیستان و بلوچستان می‌گذرد و ماجرای پسر جوانی را روایت می‌کند که به غیر عمد مرتکب قتل دوستش شده است. عمار تفتی، زهرا سعیدی، حسن خمری، رضا خدادادبیگی، چنگیز ناروئی و توران یاقوتی بازیگران اصلی این سریال هستند.

عمار تفتی در گفتگو با   درباره رویکرد رسانه ملی، اظهار کرد: در تمامی عرصه ها ریزش مخاطب داریم و این پدیده تنها مختص به رسانه ملی نیست.

بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه رسانه ملی سالهاست که در معرض ریزش مخاطب قراردارد، گفت: مخاطب سنجی درست جهت ساخت برنامه ها و فیلمها و سریالها باید لحاظ شود.

تفتی با تأکید براینکه بخاطر مشغله کاری نتوانستم فیلمهای جشنواره فیلم فجر را ببینم، اضافه کرد: در حال حاضر مشغول به بازی در سریالی هستم که بعدها خبر آن رسانه ای می شود.

بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه تلویزیون برنامه های پر مخاطبی هم دارد، اظهار کرد: نمی توان تنها جنبه منفی رسانه ملی را دید.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهدی بذرافکن

آنها بچه پولدار نبوده اند، زندگی راحتی هم نداشته اند، تازه حالا که صادقانه اعتراف می کنند:«یک شبه پول دار شده ایم» می خواهند دست خانواده هایشان را هم بگیرند.

اسکار جشنواره فجر

علیرضا غفاری

امسال فیلمی برای اسکار نداریم خیالتان راحت!