مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۸۴۰
زمان انتشار : ۰۸:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲

رسانه ملی از دهه ۷۰به بعد بیننده پر و پا قرص ندارد | در اکران فیلم ها مافیای بزرگی وجود دارد | اگر با مافیا آشنا نباشیم له می شویم

قصابیان با اشاره به اینکه ریزش مخاطب رسانه ملی بی نهایت است، گفت: از دهه ۷۰ به بعد، دیگر فکر نمی کنم کسی بیننده پر و پا قرص شبکه های رسانه ملی باشد.

احسان قصابیان در گفتگو با اختصاصی  درباره ریزش مخاطب رسانه ملی با بیان اینکه محتوای فیلم ها و سریال ها در رسانه ملی جدیدا قدری بهبود پیدا کرده است، اظهار کرد: با رقابت محکمی که بین سینما، نمایش خانگی و شبکه های ماهواره ای به وجود آمده، سالیان سال است که ریزش مخاطب در رسانه ملی اتفاق افتاده است.

حتما بخوانید: هرآنچه باید درباره علیرضا حقیقی و بی بی رکسا بدانیم | شایعه رابطه چقدر واقعیت دارد؟

تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه هر کس بخواهد این ریزش مخاطب در رسانه ملی را کتمان کند، کم لطفی نسبت به حق نسل آینده کرده است، گفت: در تمام دنیا شبکه های خصوصی داریم که با سلایق مردم برنامه سازی می کند.

وی با بیان اینکه ما کشوری اسلامی هستیم و محدودیت هایی در داشتن شبکه های خصوصی داریم، افزود: این خصوصی سازی را به شکلی مانند شبکه قرآن و ورزش نه به معنای خصوصی، بلکه اختصاصی و باز هم در دست دولت اجرا می کنیم.

قصابیان با اشاره به اینکه ریزش مخاطب بی نهایت است، گفت: از دهه ۷۰ به بعد، دیگر فکر نمی کنم کسی بیننده پر و پا قرص شبکه های رسانه ملی باشد.

تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون در پاسخ به این سؤال که در سینمای ایران مافیا وجود دارد، گفت: سینمای ایران مافیای خودش را دارد.

وی با بیان اینکه خانه سینما محدودیت های کیفی را گذاشته که هر شخصی اجازه ورود به جامعه سینما را نداشته باشد و این را نمی توان با مافیا مطرح کرد، ادامه داد: مافیای بزرگ در اکران فیلم ها به ویژه برای گرفتن زمان خوب به طور مثال اکران نوروزی وجود دارد.

قصابیان با تاکید بر اینکه نه تنها ایران، بلکه سینمای دنیا هم مافیا دارد، افزود: اگر با این مافیا آشنا نباشید له می شوید، سرمایه ای هم که گذاشته اید از بین می رود.

تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون با بیان اینکه خیلی از سینماها در کشور های آسیایی تحت تأثیر حکومت ها است، اظهار کرد: به طور مثال در چین و ژاپن سینمای آزاد آنچنان ندارید و اینکه قدرت مافیا دست چه کسانی است، بستگی به تعریف مافیا دارد.

انتهای پیام

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت