مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۳۳۱
زمان انتشار : ۰۹:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۲

رامبد جوان: سوله «خندوانه» را با زور و پارتی بازی نگرفته بودیم

در دو روز گذشته رامبد جوان به واسطه اعلام شماره حساب اسپانسر برنامه «خندوانه» برای دریافت کمک‌های مردمی مورد نقد قرار گرفته بود. جوان درباره اعلام شماره حساب اسپانسر برنامه پرطرفدارش می‌گوید با این‌که یکی دو خبرگزاری شیطنت‌هایی درباره این موضوع کردند، اما او به کاری که انجام داده مطمئن است. از سوی دیگر جوان می‌گوید سوله برنامه «خندوانه» را با پارتی بازی به دست نیاورده بود که حالا عده‌ای بخواهند آن را پس بگیرند. او همچنین تاکید می‌کند که برنامه «خندوانه» از عید نوروز به روی آنتن می‌رود.

به گزارش  رامبد جوان درباره انقاد برخی سایت‌های خبری از او به دلیل اعلام شماره حساب اسپانسر برنامه «خندوانه» برای دریافت کمک‌های نقدی مردم برای زلزله زده غرب کشور در صفحه اینستاگرامش نوشت: «باز هم اعلام و ابراز همدردى مى كنم براى زلزله زدگان عزيزمون. همونطور كه قول داديم تنهاشون نمى ذاريم. يكى دوتا از خبرگزاری‌هاى محترم شيطنتهايى كردن كه ايشالا به زودى متوجه اشتباهشون مى شن. البته اينم عرض كنم وقتى به كارى كه مى كنيم معتقديم و توش شک نداريم، مهم نيست (ديگران) چى مى گن. پس با همين فرمون جلو مى ريم.»

او همچنین درباره ساخت فیلم جدیدش که از ماه‌ها پیش قول تولید آن را داده بود، نوشت: «يه فيلم جديد مى خوايم بسازيم كه دوست دارم با چندتا از شما مشورت كنم (اين قصه،اون قصه كه گفته بودم نيست) اگه با هم مشورت كنيم ممكنه خيييييلى باحال بشه»

او در ادامه با بیان این‌که برنامه اینترنتی «جوان زی» به کارگردانی او به زودی در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت، درباره پس گرفتن سوله برنامه «خندوانه» تاکید کرد: «راستى سوله بحران كه در اختيار خندوانه قرار گرفته بود، نه به زور و نه با تجاوز و نه با پارتى بازى گرفته شده بود كه حالا پس گرفته بشه!!!»

آی سینما : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار