مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۸۴۵
زمان انتشار : ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۴

مهدی امینی خواه در گفت و گو با اختصاصی:

دولت و مسئولان، سرعت و دامنه کمک رسانی به زلزله زدگان را افزایش دهند

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با بیان اینکه هموطنان داغ دیده غرب کشور ما را در غم خود شریک بدانند، گفت:دولت و مسئولان، سرعت و دامنه کمک رسانی به زلزله زدگان را افزایش دهند

مهدی امینی خواه در گفت و گو با   درباره زلزله کرمانشاه، اظهار کرد: زلزله غرب کشور حادثه ای تلخ و ناگوار بود که دل هموطنان را به درد آورد.

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با اشاره به اینکه هموطنان داغ دیده غرب کشور، ما را در غم خود شریک بدانند، افزود: ملت ایران همواره در کمک به هموطنان خود پای کار هستند.

امینی خواه با تأکید براینکه دولت و نهادهای زیربط تلاش های خود را در بحث کمک رسانی افزایش دهند، اضافه کرد: مسئولین سرعت و دامنه خدمات رسانی خود را افزایش دهند.

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با بیان اینکه از بازماندگان این حادثه می خواهم تسلیت بنده را بپذیرند ، اظهار کرد: برای این عزیزان از درگاه خداوند متعال طلب مغفرت داریم.

امینی خواه هم چنین در قالب پست پیج رسمی اینستاگرامش از هموطنان خواست برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور و اهدای خون بشتابند:

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار