مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۱۴۹
زمان انتشار : ۰۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵

«خوب، بد، جلف» سریال می شود!

پیمان قاسم خانی در حال نگارش فیلم نامه مینی سریال «خوب، بد، جلف» است.

به گزارش  «خوب، بد، جلف» محصول سال ۱۳۹۴، فیلمی کمدی به نویسندگی و کارگردانی پیمان قاسم خانی و تهیه‌کنندگی محسن چگینی و عبدالله اسکندری است. پیمان قاسم خانی که «خوب، بد، جلف» نخستین فیلم بلند سینمایی اش می باشد، این روزها سخت مشغول نگارش فیلمنامه سریال این فیلم است که احتمالا برای شبکه نمایش خانگی تولید خواهد شد.

داستان این مینی سریال تا حدودی مرتبط با فیلم سینمایی است و بازیگران اصلی آن هم در کنار بازیگران دیگر در این مجموعه حضور دارند. هنوز این مجموعه وارد فاز تولید نشده است و قاسم خانی در حال نگارش فیلمنامه است. احتمالا سال آینده وارد مرحله تولید خواهد شد.

حمید فرخ نژاد، سام درخشانی و پژمان جمشیدی بازیگران اصلی این فیلم بودند که در صورتی که بتوانند در مجموعه «خوب، بد، جلف» حضور پیدا خواهند کرد. بنابراین هنوز حضور بازیگران در این مینی سریال قطعی نشده است.
ضمن اینکه قاسم خانی در جایی عنوان کرده بود که علاقهمند به همکاری با رضا عطاران در این مجموعه است.
«خوب، بد، جلف» سال گذشته در جشنواره فیلم فجر حضور داشت و چندی پیش نیز روی پرده سینماها بود و تا حدودی هم مورد توجه قرار گرفت.

سینماپرس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت