مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۱۴۹
زمان انتشار : ۰۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵

«خوب، بد، جلف» سریال می شود!

پیمان قاسم خانی در حال نگارش فیلم نامه مینی سریال «خوب، بد، جلف» است.

به گزارش  «خوب، بد، جلف» محصول سال ۱۳۹۴، فیلمی کمدی به نویسندگی و کارگردانی پیمان قاسم خانی و تهیه‌کنندگی محسن چگینی و عبدالله اسکندری است. پیمان قاسم خانی که «خوب، بد، جلف» نخستین فیلم بلند سینمایی اش می باشد، این روزها سخت مشغول نگارش فیلمنامه سریال این فیلم است که احتمالا برای شبکه نمایش خانگی تولید خواهد شد.

داستان این مینی سریال تا حدودی مرتبط با فیلم سینمایی است و بازیگران اصلی آن هم در کنار بازیگران دیگر در این مجموعه حضور دارند. هنوز این مجموعه وارد فاز تولید نشده است و قاسم خانی در حال نگارش فیلمنامه است. احتمالا سال آینده وارد مرحله تولید خواهد شد.

حمید فرخ نژاد، سام درخشانی و پژمان جمشیدی بازیگران اصلی این فیلم بودند که در صورتی که بتوانند در مجموعه «خوب، بد، جلف» حضور پیدا خواهند کرد. بنابراین هنوز حضور بازیگران در این مینی سریال قطعی نشده است.
ضمن اینکه قاسم خانی در جایی عنوان کرده بود که علاقهمند به همکاری با رضا عطاران در این مجموعه است.
«خوب، بد، جلف» سال گذشته در جشنواره فیلم فجر حضور داشت و چندی پیش نیز روی پرده سینماها بود و تا حدودی هم مورد توجه قرار گرفت.

سینماپرس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی