مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۲۲۶
زمان انتشار : ۰۲:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۲

حمله لفظی تهیه کننده تلویزیون به اظهارات محسن تنابنده / طویله خواندن خانه مردم، بی شرمی شما تازه به دوران رسیده هاست!

پس از انتشار پست انتقادی محسن تنابنده در مورد وضعیت نامطلوب مسکن‌های مهر مناطق زلزله زده، رسانه‌های اصولگرا از این بازیگر انتقاد کردند. امروز معاون عمرانی استانداری کرمانشاه اعلام کرد که بر اثر زلزله 100 نفر از افرادی که در خانه‌های مسکن مهر زندگی می‌کردند، جانشان را از دست دادند. اما با وجود صحبت‌های معاون عمرانی استادنداری کرمانشاه، امیر سیاح تهیه کننده برنامه تلویزیونی «پایش» با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود به تندی از محسن تنابنده انتقاد کرد.

به گزارش  پس از وقوع زلزله غرب کشور، بسیاری از سینماگران و کاربران شبکه‌های اجتماعی، با انتشار متن‌ و عکس هایی در صفحات شخصی خود واکنش‌های مختلفی به این حادثه و بخصوص خسارت به خانه های طرح مسکن مهر نشان دادند. یکی از افرادی که به انتقاد از مسکن مهر پرداخت، محسن تنابنده بازیگر سینما و تلویزیون بود. او با انتشار عکسی که نشان می‌داد خانه‌های شخصی ساز در مقایسه با خانه‌های مسکن مهر، دچار هیچ آسیبی نشدند در صفحه اینستاگرام خود نوشت: « «نمیخواد کاخ سفید را طویله کنید! پاسخگوی طویله هایی که به جای خانه برای مردم ساختید باشید!»

در روزهای گذشته آمار و ارقام بسیاری در مورد تعداد تلفات افرادی که در مسکن‌های مهر زندگی می‌کردند در رسانه‌های منتشر شد، اما امروز مجتبی نیک کردار، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه اعلام کرد دو ساختمان مسکن مهر در سرپل ذهاب به طور کامل فرو ریخته و تعداد افرادی که در جریان زلزله اخیر در مسکن مهر کشته شدند به ۱۰۰ نفر رسیده است.

با وجود اعلام کشته شدن ۱۰۰ نفر در ساختمان‌های مسکن مهر غرب کشور، امروز سید امیر سیاح تهیه کننده برنامه تلویزیونی «پایش» با انتقاد از اظهارات محسن تنابنده در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «جناب اقای محسن تنابنده، ساکنان مسکن مهر بخاطر بی پولی در این ساختمانها زندگی میکنند و مثل شما از بیت المال پول های بی حساب نمیگیرند تا در شمال تهران خانه لوکس بخرند. توصیف طویله از محل زندگی آنها نهایت بیشرمی و بی تربیتی شما تازه به دوران رسیده را میرساند.»

این تهیه کننده در ادامه یادداشت خود مجددا تاکید کرد که تلفات مسکن مهر بسیار کم بوده است: «ضمنا محض اطلاع تان در سرپل ذهاب تخریب بنا و تلفات مسکن مهر بسیار کمتر از سایر نقاط شهر بوده است. نباید فراموش کرد اغلب ساکنان فعلی مسکن مهر قبلا در بافت های فرسوده و بناهای ضعیف سکونت داشته اند و مسکن مهر در واقع فرشته نجات آنها بوده است. خدا به سلبریتی های ما معرفت و تربیت عنایت فرماید.»

آی سینما : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار