مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۰۱۹
زمان انتشار : ۰۶:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۷

رضا رویگری در گفتگوی عیدانه با اختصاصی:

حادثه کشتی سانچی و سقوط هواپیما سال ۹۶ را تلخ کرد | مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم زیاد است | فانوس های رنگی را در سال۹۷خواهم ساخت

بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم زیاد است و در شرایط خوب اقتصادی قرار ندارند، گفت: آرزوی من برای ملت ایران در سال ۹۷این است که انشالله در سال جدید روی شادی را ببینند.

رضا رویگری در گفتگو با اختصاصی درباره تلخ و شیرینی های سال ۹۶، اظهار کرد: سال ۹۶ آبستن حوادث تلخی مانند غرق شدن کشتی سانچی و سقوط هواپیما در یاسوج بود که عزیزان زیادی را در این سوانح از دست دادیم.

بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه این حوادث کام ما را در سال ۹۶ تلخ کرد، گفت: برای خانواده این عزیزان آرزوی صبر و سلامتی از درگاه خداوند متعال دارم.

رویگری با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم زیاد است و در شرایط خوب اقتصادی قرار ندارند، اضافه کرد: آرزوی من برای ملت ایران در سال ۹۷این است که انشالله در سال جدید روی شادی را ببینند.

وی با اشاره به اینکه دنبال ساخت “فانوس های رنگی” در سال ۹۷هستم، گفت: آرزوی من ساخت این فیلمنامه است زیرا سالها پیش نوشته ام و انشاالله سال ۹۷با جذب اسپانسر بتوانم روند ساخت آن را استارت بزنم.

رویگری با اشاره به اینکه تمرینات صدا را هم در سال ۹۷ آغاز می کنم، گفت: می خواهم دوباره در حوزه موسیقی فعالیت داشته باشم.
انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه فرهنگی هنری مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی