مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۰۷۳
زمان انتشار : ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۸

حادثه سانچی، سقوط هواپیما و زلزله کرمانشاه دل یک ملت را در سال ۹۶ به درد آورد | وضع اقتصادی هنرمندان همانند اقشار دیگر جامعه مناسب نیست

بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه وضع اقتصادی هنرمندان منهای تعدادی انگشت شمار همانند اقشار دیگر جامعه مناسب نیست، اظهار کرد: حمایتی از هنرمندان وجود ندارد و این قشر در شرایط مساعدی قرار ندارند.

مهدی امینی خواه در گفتگو با اختصاصی در باره تلخی ها و شیرینی های سال ۹۶، اظهار کرد: موفقیت ها در عرصه کاری شیرینی های سال ۹۶ و شکست هایم جزء تلخی های امسالم بود.

بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه حادثه سانچی، سقوط هواپیما و زلزله کرمانشاه دل یک ملت را در سال ۹۶ به درد آورد و از حوادث بسیار تلخ در سال ۹۶بود، افزود: برای ملت ایران در سال ۹۷ بهترین ها را آرزومندم و انشالله سالی سرشار از سلامتی، موفقیت و برکت برای همه باشد.

امینی خواه در مورد کارهای آینده خود، گفت: در حال حاضر مشغول بازی در فیلم سینمایی” انار” هستم و این فیلم در کرمان روی ریل فیلمبرداری قراردارد.

وی با اشاره به اینکه وضع اقتصادی هنرمندان منهای تعدادی انگشت شمار همانند اقشار دیگر جامعه مناسب نیست، اظهار کرد: حمایتی از هنرمندان وجود ندارد و این قشر در شرایط مساعدی قرار ندارند.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه فرهنگی هنری مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی