مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۲۴۴
زمان انتشار : ۰۸:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

مسئول بخش آرای مردمی سی ‌و ششمین جشنواره فیلم فجر:

جوایز عادلانه تقسیم شد | حاتمی کیا صاحب سبک و اندیشه است

مسئول بخش آرای مردمی سی ‌و ششمین جشنواره فیلم فجر با بیان اینکه حاتمی کیا صاحب سبک و تفکر است، گفت: ایشان در شب جشن خانواده سینما نباید کام اهالی سینما و مردم را تلخ می کرد!

علی آشتیانی پور در گفتگو با   درباره سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، اظهار کرد: طبیعی است، دوستانی که نتوانستند در جشنواره جایزه بگیرند گله مند و هنرمندان برتر که جایزه دریافت کردند، خوشحال باشند و این رفتارها در همه ادوار جشنواره فیلم فجر بوده است.

وی با بیان اینکه از خدا می خواهم به همه ما تحمل و آستانه صبر بالا بدهد و میل اینکه همه چیز برای ما باشد را از ما بگیرد، ادامه داد: داوری کار سختی است و هر سال داوران از قبول این مسئولیت پشیمان می شوند و هر سال هم این گرفتاری ها وجود دارد.

مسئول بخش آرای مردمی سی ‌و ششمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه حتی ممکن است انتخاب داورها سلیقه ای باشد، گفت: فکر می کنم جوایز عادلانه تقسیم شد و از منظر نگاه مردمی نیز، نحوه رأی دادن و جوایز، صحیح و سالم بود و خیلی به نگاه داوران جشنواره نزدیک بود.

آشتیانی پور در واکنش به حرف های حاتمی کیا در مراسم اختتامیه با تأکید بر اینکه حاتمی کیا برای من عزیز و دوست داشتنی است و این علاقه از نگاه جامعه سینما هم وجود دارد و قابل انکار نیست، اضافه کرد: ایشان صاحب سبک و تفکر است، ولی در شب جشن خانواده سینما نباید کام اهالی سینما و مردم را تلخ می کرد.

وی با بیان اینکه منکر این نیستم که حاتمی کیا توان رساندن گله خود به طرف اصلیش را دارد، گفت: ولی بیان این گله ی به حق و یا ناحق در جمع، جای تأمل دارد، وقتی به شما سیمرغ دادند و در جایگاه پنج رتبه اول مردمی هم قرار گرفتی. اگر گله به حقی هم باشد، آنجا جای این گله مندی نبود.

مسئول بخش آرای مردمی سی‌ و ششمین جشنواره فیلم فجر با تاکید بر اینکه حق مردم نبود که حاتمی کیا کامشان را در جشن سینما تلخ کند، اظهار کرد: متاسفانه این اتفاق افتاد و وقتی فضای مجازی را می بینیم، به مردم هم بر خورده و از صحبت های حاتمی کیا گله مندند.

وی خاطر نشان کرد: جای گله ایشان، اینجا نبود و قشنگ هم نیست، چون حاتمی کیا متعلق به خودش نیست بلکه متعلق به مردم است.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

متین مسلم

یک تحلیل‌گر ارشد عرب مقیم لندن می‌گوید به اعتقاد من مشکل اصلی این است که عربستان تصور می‌کند اگر بتواند با حذف ایران هژمونی خود را به منطقه تحمیل کند همه چیز تمام خواهد شد! بسیار خب، اما شما فکر می‌کنید مصر، اردن، لبنان و یا اکثر کشورهای آفریقای عربی با این پدیده کنار خواهند آمد؟ محال است! از آلیس در سرزمین عجائب هم محال‌تر است!

رسول جعفریان

محمد بن سلمان سوار چه موجی شده است؟