مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۲۴۴
زمان انتشار : ۰۸:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

مسئول بخش آرای مردمی سی ‌و ششمین جشنواره فیلم فجر:

جوایز عادلانه تقسیم شد | حاتمی کیا صاحب سبک و اندیشه است

مسئول بخش آرای مردمی سی ‌و ششمین جشنواره فیلم فجر با بیان اینکه حاتمی کیا صاحب سبک و تفکر است، گفت: ایشان در شب جشن خانواده سینما نباید کام اهالی سینما و مردم را تلخ می کرد!

علی آشتیانی پور در گفتگو با   درباره سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، اظهار کرد: طبیعی است، دوستانی که نتوانستند در جشنواره جایزه بگیرند گله مند و هنرمندان برتر که جایزه دریافت کردند، خوشحال باشند و این رفتارها در همه ادوار جشنواره فیلم فجر بوده است.

وی با بیان اینکه از خدا می خواهم به همه ما تحمل و آستانه صبر بالا بدهد و میل اینکه همه چیز برای ما باشد را از ما بگیرد، ادامه داد: داوری کار سختی است و هر سال داوران از قبول این مسئولیت پشیمان می شوند و هر سال هم این گرفتاری ها وجود دارد.

مسئول بخش آرای مردمی سی ‌و ششمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه حتی ممکن است انتخاب داورها سلیقه ای باشد، گفت: فکر می کنم جوایز عادلانه تقسیم شد و از منظر نگاه مردمی نیز، نحوه رأی دادن و جوایز، صحیح و سالم بود و خیلی به نگاه داوران جشنواره نزدیک بود.

آشتیانی پور در واکنش به حرف های حاتمی کیا در مراسم اختتامیه با تأکید بر اینکه حاتمی کیا برای من عزیز و دوست داشتنی است و این علاقه از نگاه جامعه سینما هم وجود دارد و قابل انکار نیست، اضافه کرد: ایشان صاحب سبک و تفکر است، ولی در شب جشن خانواده سینما نباید کام اهالی سینما و مردم را تلخ می کرد.

وی با بیان اینکه منکر این نیستم که حاتمی کیا توان رساندن گله خود به طرف اصلیش را دارد، گفت: ولی بیان این گله ی به حق و یا ناحق در جمع، جای تأمل دارد، وقتی به شما سیمرغ دادند و در جایگاه پنج رتبه اول مردمی هم قرار گرفتی. اگر گله به حقی هم باشد، آنجا جای این گله مندی نبود.

مسئول بخش آرای مردمی سی‌ و ششمین جشنواره فیلم فجر با تاکید بر اینکه حق مردم نبود که حاتمی کیا کامشان را در جشن سینما تلخ کند، اظهار کرد: متاسفانه این اتفاق افتاد و وقتی فضای مجازی را می بینیم، به مردم هم بر خورده و از صحبت های حاتمی کیا گله مندند.

وی خاطر نشان کرد: جای گله ایشان، اینجا نبود و قشنگ هم نیست، چون حاتمی کیا متعلق به خودش نیست بلکه متعلق به مردم است.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!