مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۳۹۵
زمان انتشار : ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۷

جواد رضویان باز هم به تلویزیون باز میگردد!

جواد رضویان بازیگری که مدتی پیش اعلام کرد از تلویزیون برای همیشه میرود در یک گفتگو اعلام کرد که اگر باز هم شرایطی فراهم شود که بتوانم از طریق تلویزیون خدمت بکنم قطعا این کار را می کنم.

به گزارش  جواد رضویان بازیگر سریال های طنز تلویزیون این روزها کافه ای را افتتاح کرده و مشغول کافه گردانی است و گاهی نقش هایی را در سینما ایفا میکند . این هنرمند کشورمان بعد از بازی کردن در سریال های متعدد تلویزیونی از تلویزیون خداحافظی کرد.

در این مطلب جواد رضویان ناگفته هایی از علت اصلی خداحافظی اش از تلویزیون گفت.جواد رضویان علت دوری جواد رضویان از تلویزیون چه بودجواد رضویان که آخرین حضورش در مجموعه های تلویزیونی به سریال «همسایه ها» مهران غفوریان باز می گردد، می گوید با این که خود را همیشه فرزند تلویزیون می داند، اما به دلیل کم لطفی هایی که در این مدت در حق او شده، فعلا قصد کارکردن در تلویزیون را ندارد.جواد رضویان بازیگر فیلم ها و سریال های طنز، درباره فعالیت های بازیگری اخیر خود گفت:«فعلا که با تلویزیون کار نمی کنم، اما فعالیتم را در سینما ادامه می دهم و به تازگی فیلم سینمایی را با اقای معیریان تمام کردم. فعلا تر جیح می دهم فعالیتی در تلویزیون نداشته باشم.»

نمناک : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی