مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۰۵۲
زمان انتشار : ۰۹:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۸

جنجال تازه آزاده نامداری ؛ فایل ها را منتشر می کنم ! + عکس

آزاده نامداری در پستی در صفحه شخصی اش، اظهار داشت اگر روال به همین منوال ادامه پیدا کند، فایل هایی را منتشر خواهد کرد تا چهره های همدیگر را حقیقی تر ببینیم.

به گزارش اختصاصی آزاده نامداری نوشت:

دراین روزهای پایانی سال نود وشش که دارم تلاش میکنم باآرامش تمامش کنم هستند کسانی که گویاکارشان این است که آرامش راازدیگران بگیرند،توضیح اضافه نمیدهم ،هیچ کدام ازماقطعا معصوم نیستیم وادعایی هم نداریم،حالا عده ی قلیلی در رسانه های عمومی هستند که دارند نقش “قدیس”و”قدیسه”رابازی میکنند اینکه ازکجا وچرا حمایت میشوند چندان برایم مهم نیست امامتأسفانه یاخوشبختانه من این حمایتها را ندارم بنابراین علیرغم میل باطنی اگر روال به همین شکل ادامه یابد بزودی فایل هایی رامنتشر میکنم تاچهره ی حقیقی هم رابهتر ببینیم.پ.ن.همه در پناه خدایی که همین نزدیکی است…اینستاگرام آزاده نامداری

انتهای پیام/

گردآوری: گروه  فرهنگی هنری مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی