مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۳۴۶
زمان انتشار : ۰۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵

همسر استاد مشایخی در گفتگو با اختصاصی:

جمشید هنوز در بیمارستان بستری است | حالش بهتر است اما زمان ترخیص مشخص نیست

همسر جمشید مشایخی با اشاره به اینکه شکر خدا حال جمشید خیلی بهتر است و در وضع خوبی قرار دارد، گفت: زمان ترخیص جمشید از بیمارستان مشخص نیست و به نظر پزشک معالجش بستگی دارد.

گیتی رئوفی همسر جمشید مشایخی در گفتگو با   در مورد آخرین وضعیت جسمانی استاد، ظهار کرد: چند روزی است که جمشید بخاطر بیماری در بیمارستان بستری است.

همسر جمشید مشایخی با اشاره به اینکه شکر خدا حال استاد خیلی بهتر است و در وضع خوبی قرار دارد، گفت: زمان ترخیص جمشید از بیمارستان مشخص نیست و به نظر پزشک معالجش بستگی دارد.

گیتی رئوفی با بیان اینکه از مردم عزیز ایران برای شفای جمشید التماس دعا دارم، افزود: از همه مردم عزیز ممنونم که به فکر جمشید و جویای حالش هستند.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی