مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۸۶۲
زمان انتشار : ۱۸:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

جدایى برادران قاسم خانى از مهران مدیرى اتفاق عجیبی نبود

شقایق دهقان در برنامه «من و شما» گفت: در همه جاى دنیا این اتفاق پیش می آید که از یک جایى به بعد برخى تیم ها از هم جدا شوند و این جدایى برادران قاسم خانى از مهران مدیرى خیلی اتفاق عجیبی نبود.

به گزارش  «شقایق دهقان» روز گذشته مهمان برنامه «من و شما» با اجرای آرش ظلی پور بود.

 وى در ابتداى این گفتگو درباره شایعه‌اى که با عنوان اعتیاد این بازیگر مطرح شده بود گفت من هرگز اعتیاد نداشتم و از شنیدن این شایعه خیلى تعجب کردم، من در قسمتى از مصاحبه ام با یکى از سایت ها درباره نقش معتادى که در تئاتر خانم نازیار عمرانى داشتم صحبت کردم و همان قسمت پخش و این شایعه مطرح شد.

بازیگر سریال «پاورچین» ‌با قاطعیت اعلام کرد که علاقه ای به باز کردن صفحه شخصی ندارد و گفت: شهامت اینکه مرتب در کامنت ها قضاوت شوم را ندارم و از این فضا خوشم نمی آید. وی در پاسخ به این سوال ظل‌ی ‌‌‌پور مبنى بر اینکه چقدر با کار همسرش درباره بهنوش بختیارى موافق است بیان کرد: آن روز واقعا مهراب بعد از خنده و سرفه زیاد کارش به بیمارستان کشید و این اصلا ربطى به بهنوش و آن ویدئوی تبلیغاتى که از او پخش شد نداشت و ما با بهنوش دوست هستیم و مهراب هم پس از آن اعلام کرد که اصلا منظورش با بهنوش نبوده است.

این بازیگر در پاسخ به این سوال که چقدر از اختلاف برادران قاسم خانى با مهران مدیرى در طول این سالها متضرر شده است گفت: بگذارید صادقانه بگویم که آن اتفاق باعث شد که من از زیر سایه و نام ایشان بیرون بیایم چون هر بازیگرى که جزو تیم ایشان شود ثابت می ماند و حتى اگر کار هم نکند همه او را به نام بازیگر آقاى مدیرى می‌شناسند اما من خودم را مستقل کردم.

وى ادامه داد: در همه جاى دنیا این اتفاق پیش می آید که از یک جایى به بعد برخى تیم ها از هم جدا شوند و این جدایى برادران قاسم خانى از مهران مدیرى خیلی اتفاق عجیبی نبود.

«شقایق دهقان» درباره نقش شیرزاد و خاطرات مربوط به این نقش نیز صحبت کرد و همچنین احتمال ساخت فصل دوم این مجموعه را خیلى پایین دانست و درباره عدم حضورش در لیسانسه ها گفت: برای بازی در لیسانسه‌ها به من پیشنهادم نشد!

وى براى اولین بار در من و شما اعلام کرد که این روزها مشغول داورى در زمانى براى خندیدن است و در این برنامه در کنار بیژن امکانیان ، محمدرضا هدایتی و سحر ذکریا به امر داورى مشغول است.

دهقان در پایان درباره جراحى احتمالى بینی‌اش گفت: اگر صورت از حالت طبییعى خارج نشود گاردى در برابر عمل‌های زیبایی ندارم و خیلی از افراد به من می‌گفتند که چرا بینی ات را عمل نمی‌کنی اما از یک جایی دیگر حتى به آن فکر هم نکردم.

«من و شما» به تهیه کنندگى هادى قندى ، اجراى آرش ظلى پور و نویسندگى دنیا خمامى جمعه ساعت ١٤ و بازپخش آن ساعت ٢٤ روى آنتن می‌رود.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهدی بذرافکن

آنها بچه پولدار نبوده اند، زندگی راحتی هم نداشته اند، تازه حالا که صادقانه اعتراف می کنند:«یک شبه پول دار شده ایم» می خواهند دست خانواده هایشان را هم بگیرند.

اسکار جشنواره فجر

علیرضا غفاری

امسال فیلمی برای اسکار نداریم خیالتان راحت!