مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۶۶۹
زمان انتشار : ۰۵:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹

توضیحات مرضیه برومند پس از گفتگوی جنجالی اش / من با حجاب اجباری مخالفم!

مرضیه برومند به خبرساز شدن مصاحبه‌اش در برنامه «بین خودمان باشد» با احمد طالبی‌نژاد، واکنش نشان داد.

به گزارش

مرضیه برومند که مصاحبه‌اش با احمد طالبی‌نژاد و اظهارنظرهایش در مورد حجاب، حقوق و نقش زنان در جامعه و انتقادش از تحرکات سیاسی خارج از کشور در این حوزه خبرساز شده بود (اینجا)، در صفحه اینستاگرامش، توضیحاتی را ارائه کرد.

مرضیه برومند

او نوشت: «من با حجاب اجبارى مخالفم و خودم هم به مفهوم رايج هرگز محجبه نبوده و نيستم، اما با دخالت و رهبرى‌نمايى آن‌هايى كه در خارج از كشور و در امان به سر می‌برند و مترصد هستند تا هر جنبش اجتماعى را در داخل به نفع خودشان مصادره كنند و بهانه به دست تندروها بدهند و جوان‌هاى نازنين ما را به مخاطره بياندازند نيز به شدت مخالفم، گفت‌وگوى من با احمد طالبى‌نژاد هم جديد نيست و در مهر ماه گذشته انجام شده، بهتر است آن را كامل ببينيد.»

خبرآنلاین : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی