مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۳۸۸
زمان انتشار : ۰۸:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

کارگردان سینما و تلویزیون در گفتگو با اختصاصی:

تنوع کم و آثار بی کیفیت موجب ریزش مخاطب رسانه ملی شده است

تربتی فرد با بیان اینکه ریزش مخاطب در رسانه ملی به شدت در حال وقوع است، گفت: مسئولان صدا و سیما هم به این امر واقف اند.

مجید تربتی فرد در گفتگو با خبرنگار اختصاصی درباره رویکرد رسانه ملی، اظهار کرد: رسانه ملی با ریزش مخاطب مواجه است، اگر بگوییم نیست، خودمان را گول زده ایم.

کارگردان سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه ریزش مخاطب در رسانه ملی به شدت جریان دارد، گفت: مسؤولان صدا و سیما هم به این امر واقف اند.

تربتی فرد با تأکید براینکه کیفیت برنامه های تلویزیون متناسب با نیازها و خواسته های مخاطب نیست، اضافه کرد: بخاطر تنوع پایین و کاهش جذابیت و شادابی در تولیدات رسانه ملی مردم بیشتر به سمت شبکه های ماهواره ای کشیده می شوند.

کارگردان سینما و تلویزیون با بیان اینکه مخاطب در این شرایط نیاز های خود را از فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای تأمین می کند درباره کارهای آتی اش اظهار کرد: در حال حاضر مشغول ساخت یک مستند بلند هستم که به دور تا دور ایران باید سفر کنیم.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه فرهنگی هنری مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟