مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۹۰۹
زمان انتشار : ۱۶:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶

بهنوش بختیاری:سحر قریشی در حقم نامردی کرد!

بعداظهر آدینه 25 اسفندماه بهنوش بختیاری مهمان برنامه من و شما شبکه شما بود.

به گزارش اختصاصی به نقل از پایگاه های خبری؛ این بازیگر در بخشی از صحبت هایش با آرش ظلی پور-مجری برنامه- از اختلاف خود با سحر قریشی سخن گفت.

بختیاری افزود: من با سحر قریشی دوستی خیلی خوبی داشتیم اما نمی دانم چطور شد که بدون هیچ دلیلی رفت و در یک شبکه تلویزیون اینترنتی، بسیار تند و تیز بر علیه من حرف زد و هرچه دلش خواست به من گفت.

این بازیگر ادامه داد:من با سحر رفیق بودیم. حتی قبل از آن صحبت ها سر صحنه یک فیلم که با هم همبازی بودیم من طبق عادتم برایش هدیه ای خریدم اما او احترام سن من را نکرد و حرف هایی زد که نامردی بود.

بهنوش بختیاری با بیان این که انسان ها باید با هم روراست باشند و اگر حرفی هم زدند پای آن بایستند گفت مثلا چرا حمید گودرزی در برنامه دورهمی بر علیه نوید محمدزاده حرف زد و بعد گفت منظورم نوید نبوده است.

گردآوری: گروه فرهنگی هنری مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی